
фото
14:04, 25 вересня
2,50 проміле: у Сумах патрульні розшукали водія, який врізався у припарковане авто і поїхав геть
фото
Охоронці порядку отримали виклик на вулицю Троїцьку, де водій транспортного засобу Opel Astra скоїв наїзд на припаркований автомобіль Great Wall Voleex та поїхав у невідомому напрямку.
Завдяки наданій очевидцями події інформації та відео з камер спостереження патрульні встановили водія, а згодом і його місце перебування. Під час спілкування у 39-річного керманича інспектори виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік цього не заперечував. Він тільки додав, що вживав алкоголь уже після вчинення ДТП. Огляд на стан сп’яніння, який він пройшов на місці, був позитивний. Результат — 2,50 проміле, що у понад 12 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) та ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю алкоголю) КУпАП. Від керування водія відсторонили.
Підписуйтесь на нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
14:52, 16 листопада
15:02, 22 листопада
15:02, 22 листопада
15:02, 22 листопада
14:52, 16 листопада
live comments feed...