• Головна
  • Майбутнє зручності: Сучасна автоматика для відкатних воріт
Новини компаній
11:00, 14 вересня

Майбутнє зручності: Сучасна автоматика для відкатних воріт

Новини компаній

Автоматика для відкатних воріт – це сучасне, комфортне та безпечне рішення, рекомендоване для приватних будинків, житлових будинків та підприємств. Правильно підібрана автоматика гарантує, що ви з легкістю відкриєте свої ворота. Перевірте, чому варто встановлювати на свої відкатні ворота привод для таких брам.

iSDo8RbLGjby1aPFgbcAs-_4VuIsWdMuhcdVGEq49wM6drGnmy5w20JD153OXLFYx92KZB9tyQVaIIB4MEDeSPHXCtLpov14ayjLAh3HitYOGS2fvuUZCVZ6hoZN6yzkQsn2Uu3h1XL1

Що таке автоматика для відкатної брами

Принцип роботи автоматики для відкатних воріт досить простий. Вони складаються з приводу та елементів управління. Крім того, до нього часто додається фурнітура для відкатних воріт. 

Автоматика для воріт може мати різні габарити, спосіб роботи та форму обслуговування. Її вибір залежить від кількох факторів - габаритів, ваги воріт, інтенсивності роботи. Правильно підібраний привід відкатних воріт дозволяє плавно відкривати і закривати їх незалежно від погодних умов протягом року. 

Крім того, варто пам'ятати про вибір потужності двигуна відповідно до рекомендацій виробника. 

Завдяки цьому ми уникнемо можливих проблем з відкриттям або закриттям під час сильного вітру, і при цьому привід працюватиме не на максимальній швидкості, що може позитивно позначитися на терміні його служби.

Ціни на автоматику для відкатних воріт

На рішення встановити на свої відкатні ворота автоматику впливає вартість комплекту. І варто зазначити, що раніше за автоматизацію своєї брами могли дозволити тільки дуже заможні люди. Зараз же зросла конкуренція серед виробників та знизилася собівартість, тому приводи коштують значно дешевше і їх може собі купити майже кожен. 

Відкатні ворота: коротка характеристика

Відкатні ворота - це класичний вид воріт, який дуже часто зустрічається як на подвір’ях приватних будинків, так і на підприємствах. Характерною особливістю самонесучих воріт є  додаткова рама – так звана противага. 

Його розміри залежать від розмірів воріт і розраховується наступним чином: беруть ширину отвору та ділять її навпіл, отримане значення і буде довжиною противаги. Тобто довжина консольної брами повинна дорівнювати 1,5 ширини проєму. 

Завдяки використанню противаги знижується центр ваги стулки і підвищується їх стійкість. Також таким чином зменшується навантаження на роликові опори. 

Стулка відкатних воріт переміщується вздовж огорожі і її руху нічого не заважає. Обшивати такі ворота можна такими матеріалами, як профнастил, сендвіч-панелі, дерев’яні дошки тощо.

Консольні відкатні ворота неможливо зробити без спеціального комплекту фурнітури, який обов’язково потрібно буде купити. Адже без цих комплектуючих не можна буде організувати консольний механізм.

Переваги та недоліки відкатних над розпашними воротами

Порівняємо два основних типи воріт, які використовують для закриття проїзду на подвір’я. 

Відкатні ворота мають наступні переваги:

  • Не потребують багато простору, щоб відкривати та закривати стулку;

  • Не потрібно постійно чистити своє подвір’я від снігу;

  • Мало підлягають дії вітрового навантаження;

  • Дешева автоматизація.

Але є й недоліки таких конструкцій:

  • Додаткові розтрати на комплект фурнітури та виготовлення та бетонування закладної;

  • Малий вибір форм стулки – з трикутним хвостовиком або ж прямокутним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...