• Головна
  • Сумський НАУ отримав новий проєкт Jean Monnet
09:26, 19 липня 2023 р.

Сумський НАУ отримав новий проєкт Jean Monnet

Сумський НАУ отримав новий проєкт Jean Monnet , фото-1

Сумський національний аграрний університет реалізуватиме міжнародний проєкт по органічному землеробству. Проект «Удосконалення освітнього контенту з органічного землеробства в Україні відповідно до Плану дій ЄС (Органік – ЄС») полягає в організації спеціалізованого навчального модуля, присвяченого політиці ЄС щодо органічного землеробства. Модуль складається з навчальних курсів, які розкривають аспекти прогресивних агротехнологій, сертифікації та маркетингу органічної продукції відповідно до стандартів ЄС. Модуль включає різні категорії цільової аудиторії (студентів-магістрів, представників аграрного бізнесу, територіальні громади та учнів випускних класів). Для кожної групи цільової аудиторії передбачені відповідні заходи (курси, цикл відкритих лекцій, бізнес-тренінги, відеолекції, профорієнтаційні та освітні заходи).

Цілями проекту є сприяння вдосконаленню викладацької та наукової діяльності у сфері органічного сільського господарства з урахуванням нового Плану дій ЄС з органічного виробництва та національних стратегічних планів САР для Європейського Союзу, розширення знань та компетенцій учасників цього питання, а також сприяння гармонійному залученню українського органічного бізнесу до європейського органічного аграрного сегменту. перспективи вступу до ЄС. Учасники проекту зможуть використовувати набуті знання та досвід у своїй професійній діяльності, що свідчитиме про їх новий тип мислення та свідомості у сфері органічного виробництва та споживання.

Проект реалізуватиме інтернаціональна команда фахівців у складі доктора біологічних наук, професора Ігоря Коваленка; доктора економічних наук, професора Юрія Данька; доктора економічних наук, професора, дослідника Університету Барселони (Іспанія) Олени Ніфатової; кандидата економічних наук, доцента, дослідника Університету Париж-Сакле (Франція) Ксенії Блюмської-Данько; PhD, доцента Університету Ліможа (Франція) Гатьє Кастерана; аспірантки, агронома органічної фірми «Inberry” Інни Колосок.

Нагадаємо, що Сумський національний аграрний університет – єдиний заклад вищої освіти в Україні, який має статус органічного оператора. Реалізація проєкту відповідає ключовим цілям Стратегії розвитку університету до 2025 року.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...