• У Сумах відбувся відкритий чемпіонат міста з багатоповторного жиму
10:41, 28 червня 2023 р.

У Сумах відбувся відкритий чемпіонат міста з багатоповторного жиму

Відкритий чемпіонат міста з багатоповторного жиму провели у Сумах. На турнір крім сумчан з’їхались спортсмени з Глухова, Путивля, Білопілля, Кролевця, Краснопілля.

“Я в перший раз буду брати участь у таких змаганнях. По-перше – це спробувати себе у новій дисципліні. Кожна участь – це перемога над собою, перемога над суперниками. І з кожним роком цікавіше і цікавіше”, - пояснив учасник змагань серед ветеранів Валерій Мирончик.

Анастасія Мельник займається баскетболом. Проте цього дня змагалась у багатоповторному жимові, пише Суспільне.

“Коли ти бігаєш – це один вид спорту. А коли ти тягнеш “залізо” – це зовсім інше. Такі відчуття неймовірні”, - зазначила учасниця змагань Анастасія Мельник.

Андрій Жолобко боровся за медалі серед чоловіків.

“Це вже не силовий вид спорту, а на витривалість. І тому цікаво вибудовувати свої тренування для досягнення певних результатів в даному розряді. А також перевірити себе в чомусь новому”, - розповів учасник змагань Андрій Жолобко.

Юнаки та дівчата, юніори та юніорки, жінки та чоловіки жали вагу від дванадцяти до ста п’ятдесяти кілограмів.

Валерій у своїй віковій категорії (М3) посів перше місце. Анастасія серед дівчат до 18 років підняла вагу 20 кг 60 разів і здобула “золото”. Андрій серед чоловіків до 80 кг штангу вагою 75 кг вижав 39 разі та фінішував першим. В абсолютній ваговій категорії штангу вагою 150 кг 12 разів вижав Дмитро Гагін.

Усього у підсумку спортсмени розіграли 12 комплектів медалей.