![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
13:00, 19 червня 2023 р.
У Сумах стартував бейсбольний сезон
фото
![У Сумах стартував бейсбольний сезон, фото-1 У Сумах стартував бейсбольний сезон, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Сумах розпочався бейсбольний сезон. У першому матчі суперниками сумським “Ravens” стали “Соколи” з Чернівців. Більше дізнавалися журналісти Суспільного.
Пані Ірина вболівальниця зі стажем. Колись, на початку дев’яностих, її діти шили бейсбольне знаряддя з її шкіряного плаща.
“Не тільки з мого плаща. Із курток також. І моїх, і сусідів, і родичів. І всіх гравців. Батьки і матері в шоці були, але ми всі змирились. Бейсбол існує і продовжує існувати”, - говорить вболівальниця Ірина Каравай.
Син пані Ірини – Роман Каравай нині тренує сумський клуб “Ravens”. Команда лише у 2023 році стартує на всеукраїнському рівні.
![У Сумах стартував бейсбольний сезон, фото-2 У Сумах стартував бейсбольний сезон, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
“Думаю, що це буде експериментальний бейсбол для них. Але вони вже грали з нами товариські матчі тут, на нашому майданчику. І показували досить щільний результат. Так що чекаємо несподіванку”, - каже тренер БК “Ravens” Роман Каравай.
Костянтин Пєшков з родини бейсболістів. Його батько грає у бейсбол та тренує юних спортсменів. У цьому році у команді-новачку стартує і Костянтин.
“В першу чергу я очікую дуже гарних емоції, класного відчуття гри. Щоб ми з хлопцями все ж таки змогли перемогти та показати результат”, - зазначає бейсболіст БК “Ravens” Костянтин Пєшков.
![У Сумах стартував бейсбольний сезон, фото-3 У Сумах стартував бейсбольний сезон, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
У першому матчі сезону у суперники сумським “Ravens” дістались “Соколи” з Чернівців.
“Чекаємо, однозначно, перемог. Я думаю, гарної гри, чесної гри. І удачі для всіх. Якомога менше травм, менше тривог”, - каже тренер БК “Соколи” Андрій Костащук.
“У Сумах ми вперше. Хочеться побачити рівень інших команд. Ми були в першій лізі давно, ми були у вищій лізі. Хочеться побачити конкуренцію, хочеться, щоб була гарна гра”, - говорить бейсболіст БК “Соколи” Богдан Стахера.
Перша гра сезону виявилась позитивною для бейсболістів з Чернівців. Юних сумчан вони перемогли з рахунком 18:3. Крім того, у перший ігровий день вони з рахунком 9:0 обіграли “Воронів”, а у другий поступились донецькому “East Side” (5:6). “Ravens” обіграли донеччан (6:0) та програли “Воронам” (8:12). “East Side” обіграв сумських “Воронів” (6:3).
У підсумку, після першого туру у таблиці лідирує “East Side”. Нижче розташувались “Соколи”, “Ворони” та “Ravens”.
Підписуйтесьна нас у соцмережах:
Telegram https://t.me/sumy0542
Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/
Facebook https://www.facebook.com/0542inua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:51, 21 липня
21
07:48, 21 липня
18:19, Вчора
1
14:17, 15 липня
3
live comments feed...