• Головна
  • На базі СНАУ відзначили Всесвітній День охорони навколишнього середовища
фото
10:37, 6 червня

На базі СНАУ відзначили Всесвітній День охорони навколишнього середовища

фото

Всесвітній День охорони навколишнього середовища, у рамках якого відзначається ще й День еколога, - дата, коли дякують представникам природоохоронної справи не лише за збереження окремих видів рослин і тварин, цінних природних комплексів на обмежених територіях, а й створення здорового природного середовища для людини, збереження і примноження біологічного і ландшафтного різноманіття, покращення стану довкілля.

Свято традиційно відзначають 5 червня. Цього року майданчиком для урочистої зустрічі представників природоохоронної справи, влади та закладів вищої освіти став Сумський національний аграрний університет.

Голова Сумської обласної ради, Віктор ФЕДОРЧЕНКО, вручив почесні грамоти й у вітальному слові наголосив, що екологи захищають своєю працею жителів області й країни.

А Олена БОЙКО, заступник голови Сумської ОДА, начальника ОВА, коментує: «Започаткуванню Дня охорони довкілля передував заклик: «Або ми покінчимо із забрудненням, або забруднення покінчить із нами». Саме з цього часу суспільство стало звертати увагу на екологічні проблеми. Ми знаємо, що на сьогодні жоден великий економічний проєкт не обходиться без відповідної екологічної оцінки. Світ мистецтво також не залишився осторонь, тому ми бачимо, наприклад, кінострічки про природу й вплив на неї людини».

Ірина КАШПУР, директор Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА, у вітальному слові зазначила: «Приємно бачити всю дружню родину екологів області в одній залі. Тут немає байдужих. Усі присутні багато років працювали задля покращення довкілля. Приємно вітати громадськість, яка, не маючи владних повноважень, робить велику справу – проводить екологічне виховання. Приємно вітати представників установ природнозаповідних комплексів, яких у нашій області 4».

За високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та активну природоохоронну позицію, участь у формуванні регіональної екологічної політики відзначили на святі представників природоохоронної галузі. Серед найкращих і завідувач кафедри «Екології та ботаніки» Сумського національного аграрного університету Вікторія СКЛЯР. Її Олена БОЙКО нагородила почесною грамотою Сумської ОДА.

Від керівництва навчальних закладів з Всесвітнім Днем охорони навколишнього середовища присутніх привітав проректор з наукової та міжнародної діяльності СНАУ Юрій ДАНЬКО, вручив грамоти педагогам і учням, які активно займаються просвітницькою та природоохоронною діяльністю. Сьогодні близько 4000 вихованців закладів позашкільної освіти активно долучаються до екскурсійної, просвітницької, проєктної та практичної природоохоронної діяльності. На підтвердження цього в ході заходу було продемонстровано мистецькі проєкти переможців Міжнародного конкурсу проєктів екологічного спрямування для школярів 8-11 класів «GENIUS Olympiad Ukraine».

Святковий концерт подарували творчі колективи області: балетна студія «Престиж», вокальний колектив «Тру-ля-ля-та», вокальний ансамбль «Росинки», зразковий ансамбль сучасного бального танцю «Свей» та багато інших.

Вітаємо причетних з Днем охорони навколишнього середовища й дякуємо за титанічну працю на благо планети.

Підписуйтесьна нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...