• Головна
  • Перша в Україні жінка, яка стала водолазом-сапером, навчалася у Ромнах на Сумщині
фото
13:03, 5 червня

Перша в Україні жінка, яка стала водолазом-сапером, навчалася у Ромнах на Сумщині

фото

Водолаз як професія традиційно асоціюється з чоловіками, але сучасні тенденції показують значне зростання інтересу до цієї професії представниць прекрасної статі. Це вчергове довела Тетяна Мордач з Вінничини, пише romny24.info.

Вона разом з чоловіками опанувала кваліфікацію “Водолаз” водолаз-сапер у Навчальному пункті підготовки водолазів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у місті Ромни. Жінка навчалася за тими ж методиками та програмами, витримувала ті ж фізичні й психологічні навантаження, що і чоловіки.

Майбутніх водолазів навчають виживати на воді та під водою, люди такої професії мають бути стійкими до будь-яких позаштатних ситуацій та, відповідно, до подолання стресових факторів.

«Природній талант, сильна воля, фізична та психологічна міць — це основні якості, які необхідні для виконання завдань за призначенням у якості водолаза. Своїм прикладом Тетяна доводить, що для цілеспрямованої людини не існує життєвих бар`єрів. Вона надихає інших жінок та дівчат на практичне втілення своїх мрій», – пишуть на сторінці центру.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...