• Головна
  • На базі СНАУ реалізовують практичну частину модулю “Вертикально-інтегрована система підготовки кадрів для аграрного бізнесу Північного Сходу України”
фото
12:01, 18 травня 2023 р.

На базі СНАУ реалізовують практичну частину модулю “Вертикально-інтегрована система підготовки кадрів для аграрного бізнесу Північного Сходу України”

фото

На базі інженерно-технологічного факультету Сумського національного аграрного університету в березні стартувало проведення модулю “Вертикально-інтегрована система підготовки кадрів для аграрного бізнесу Північного Сходу України”. Навчання передбачає проведення теоретичних занять та практичного відпрацювання, що формує висококваліфікованого спеціаліста для агробізнесу.

Про розвиток ідеї проєкту й перші кроки реалізації читайте за лінком.

Провідні фахівці світових компаній аграрного сектору провели ряд теоретичних тренінгів, у рамках яких разом зі студентами СНАУ, ВСП “Коледжі СНАУ” та державних професійно-технічних навчальних закладів, обговорили актуальні й нагальні питання ефективності використання сучасної техніки на професійному рівні. Наприклад, першу лекцію модуля реалізував провідний інженер BAYER Вадим РАПУТА (чит. більше тут)

Практична частина реалізації проєкту розпочалася 17 травня на базі Сумського національного аграрного університету. Разом з викладачами Сумського НАУ учні «Лебединське ВПУ лісового господарства» провели ряд лабораторно-практичних занять із сучасними зразками техніки на базі інженерно-технологічного факультету,  факультету агротехнологій та природокористування і Навчально-практичного центру.

Теоретичне знайомство слухачів надає можливість отримати професійні навички використання, налагоджування та технічного обслуговування аграрної техніки:

- тракторів John Deere, Case IH, Claas, New Holland з потужністю двигуна понад 100 к.с;

- техніки для основного обробітоку з використанням широкозахватних обертових плугів та комбінованих агрегатів;

-  модульних посівних комплексів;

-  самохідних обприскувачів;

-  самохідних зернозбиральних комбайнів;

Щодо спеціалізованих модулів, які використовуються для формування сучасного інженера:

-критий Smart-полігоні (єдиний в Україні, за зразком полігону в Баварії (Німеччина));

- клас компанії «Ельворті»;

- лабораторію віртуальної та доданої реальності, в якій учні мають змогу інтерактивно знайомитися з деталями і комплектацією засобів агропромислового виробництва;

- Центр точного землеробства ім. М. Довжика.

Сумський національний аграрний університет з радістю надає свою матеріально-технічну базу для практичного відпрацювання теоретичних знань не тільки здобувачам освіти, які навчаються в СНАУ, а й закладам-партнерам.

Колектив СНАУ впевнений, висококваліфікований АгроІнженер - майбутнє АгроБізнесу!

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...