• Головна
  • Сумський обласний перинатальний центр отримав закордонне обладнання, яке допоможе медикам виходжувати й доглядати немовлят
фото
14:37, 3 травня 2023 р.

Сумський обласний перинатальний центр отримав закордонне обладнання, яке допоможе медикам виходжувати й доглядати немовлят

фото

Вже від сьогодні в Сумському обласному клінічному перинатальному центрі розпочинають роботу фахівці з навчання неонатологів працювати на новому сучасному обладнанні, що допоможе медикам виходжувати, доглядати та лікувати немовлят.

За словами керівника закладу Марини Нечипоренко, через війну, стреси, нервові зриви у майбутніх мам почастішали випадки передчасного народження дітей. Щоб виходити немовлят, медикам потрібне сучасне обладнання. «Останні декілька місяців ми провели багато зустрічей з українськими та іноземними компаніями, інвесторами, аби вони допомогли нашому перинатальному центру закупити потужне оснащення. На щастя, ці зустрічі були продуктивними і ми тепер маємо необхідне устаткування загальною вартістю 8 млн грн», - розповіла Марина Нечипоренко. Вона подякувала Сумській ОВА та обласній раді за допомогу й підтримку.

Заклад отримав ультразвукову доплерівську систему, фетальний монітор, електрокардіограф від Фонду народонаселення ООН в Україні. Лампи фототерапії, поліфункційний монітор, датчики до пульсоксиметрів – від Фонду Віктора Пінчука. Апарат ШВЛ (з підбором режимів вентиляції в тому числі і високочастотної, коли дитина має важке ураження легень і коли неефективні традиційні методи респіраторної підтримки) та систему для гіпотермії – від Інтернешнл Медікал Групп. Відкриту реанімаційну систему Атом, інкубатор Атом, апарат неінвазивної вентиляції Інфант, електроенцефалограф, ламп фототерапії, компресор, електроотсос, інфузійний шприцьовий насос, штатив для апаратури, поліфункційний монітор передали закладу Асоціація неонатологів України, фонд «Заради дитини», фонд-донор Crown Agents Limited.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...