![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
17:34, 2 травня 2023 р.
Питання переселення підопічних Свеського психоневрологічного інтернату вирішували на нараді в Сумській обласній раді
![Питання переселення підопічних Свеського психоневрологічно..., фото-1 Питання переселення підопічних Свеського психоневрологічного інтернату вирішували на нараді в Сумській обласній раді, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Захід пройшов за участю керівництва депутатського корпусу, обласної військової адміністрації, Шосткинського та Конотопського районів, депутатів, очільників профільних обласних управлінь.
Після авіаудару російських військ по комунальній установі в ніч на 16 квітня, підопічні були тимчасово відселені по різним закладам. Але, оскільки це специфічна установа соціального спрямування і тут перебуває особливий контингент, стоїть питання відселення всіх пацієнтів в одне, більш безпечне та пристосоване для цього приміщення.
Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко наголосив, що за ці два тижні комісія вирішувала: відновлювати зруйновані приміщення інтернату чи знайти інші. Було визначено, що ремонт є наразі недоречним, тим більше, що територія інтернату не захищена від можливих обстрілів. Тож присутні розглянули декілька варіантів будівель, найкраще пристосованих для підопічних психоневрологічного інтернату.
Головні принципи, які враховували: якомога далі від кордону з росією, обов’язкова наявність укриття, якомога менша кількість коштів для ремонту і часу для переміщення підопічних. Серед декількох варіантів зупинилися на більш оптимальному.
«Свеський психоневрологічний інтернат – комунальний заклад обласної ради, тому ми маємо докласти всіх зусиль, аби надати гідні умови підопічним, що залишилися без даху над головою через обстріли і зараз евакуйовані в різні інстанції. Цій категорії людей потрібна постійна допомога. Бо вони тяжко переносять навіть мінімальний стрес», - наголосив Віктор Федорченко.
Він подякував за оперативну роботу заступнику голови облради Микиті Бані, заступнику голови військової адміністрації Олегу Ковалю і всім, хто долучився до розв’язання проблеми.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
06:45, 24 липня
7
19:35, 24 липня
5
18:19, Вчора
1
07:50, 21 липня
live comments feed...