• Головна
  • СНАУ запросив на гостини у день 46-річчя з моменту заснування
фото+відео
09:12, 1 травня 2023 р.

СНАУ запросив на гостини у день 46-річчя з моменту заснування

фото+відео

46 років тому був заснований Сумський національний аграрний університет – провідний аграрний заклад вищої освіти. На честь свого Дня народження університет запросив на гостини абітурієнтів, випускників минулих років та усіх бажаючих.

У своєму вітальному відеозверненні ректор Сумського НАУ Володимир Ладика подякував викладачам та студентам, підбив підсумки діяльності університету: “Ми залишилися активними, ми залишилися відданими Україні. Наші здобутки сьогодні дійсно такі, про які можна говорити. Ми маємо здобутки в освіті, ми продовжили співпрацю з аграрним бізнесом, ми ведемо дуальну освіту, яка вже відчувається в контексті якості підготовки наших випускників. Ми входимо в півсотні найкращих університетів України за кількістю наукових праць. Я радий, що в цей важкий час ми досягли успіху ще й в міжнародній діяльності.” 

У цей день на території університету зібралися майже півтисячі людей. Для гостей та запрошених були проведені різні профорієнтаційні заходи. Кожен факультет демонстрував свої здобутки, показував матеріально-технічну базу та ознайомив зі спеціальностями. Так, студенти та викладачі факультету харчових технологій влаштували смачну дегустацію твердих сирів та інших молочних продуктів. У заході взяли участь представники освітньої програми «Кінологія» зі своїми вихованцями – дресированими собаками різних порід. Однією із родзинок заходу стала висадка нової алеї унікальних рослин у партерній частині Дендрарію імені Володимира Кохановського. Також, у цей день потенційні абітурієнти дізналася про особливості вступу у 2023 році. Для студентів відділ з організації виховної роботи зі студентами ініціював проведення фотоквесту “Відкривай таємниці СНАУ”, а деякі факультети навіть заклали “Капсулу часу”,

Виступаючи перед присутніми, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Ігор Коваленко сказав, що університет має вагомі здобутки і впевнено рухається вперед, незважаючи на будь-які перепони і виклики. «Освітні та наукові результати, міжнародна співпраця, підтримка аграрного бізнесу дають нам впевненість у завтрашньому дні» - зазначив Ігор Миколайович.

Були в цей день і сумні нотки. У минулому році університет втратив кількох людей, які були творцями історії закладу. На двох корпусах були відкриті меморіальні дошки засновнику університету, першому ректору, професору Івану Брюховецькому та багаторічному декану інженерно-технологічного факультету, професору Михайлу Довжику.

Іван Брюховецький – людина, що збудувала університет своїми руками, у прямому і переносному значенні. У далекому 1977 році він започаткував потужний навчальний заклад, створив сильну команду науково-педагогічних працівників, що працювала на благо університету. На початку свого створення СНАУ мав лише три спеціальності і трохи більше сотні студентів. Сьогодні це великий інтернаціональний ЗВО, в якому навчається майже 11 тисяч студентів з 27 країн світу.

У цей день меморіальну дошку встановили і на честь декана інженерно-технологічного факультету 2005-2022 років, професора Михайла Яковича Довжика. Ця людина присвятила своє життя факультету, була чудовим керівником, викладачем, науковцем, про якого згадують і будуть згадувати тисячі студентів, котрим Михайло Якович подарував путівку в життя.

Щиро дякуємо гостям, абітурієнтам, студентам та співробітникам за те, що ми провели цей день разом, однією дружньою сім’єю!

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...