• Головна
  • Сумчани можуть отримати мікрогранти на відкриття власної справи
11:06, 28 березня 2023 р.

Сумчани можуть отримати мікрогранти на відкриття власної справи

Сумчани можуть отримати мікрогранти на відкриття власної справи, фото-1

Підприємці або особи, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність, можуть отримати фінансову підтримку на це від держави

На це спрямована відповідна державна програма надання мікрогрантів. Мікрогранти на створення чи розвиток власного бізнесу є найбільш популярною та дієвою державною програмою, на реалізацію якої уповноважена Державна служба зайнятості.

За підсумками 2022 року 125 мешканців Сумщини скористалися даною програмою, створивши майже 300 робочих місць, та відкрили свій бізнес з вирощування зернових культур, виробництва хліба та м’ясних продуктів, одягу, поліграфічної діяльності, торгівлі, охорони здоров'я, освіти.

Мікрогранти надаються на відкриття або розвиток власного бізнесу терміном на 36 місяців. Обов’язкова умова – створення нових робочих місць. Розмір фінансової підтримки: від 50 до 250 тис. грн. Подати заявку та бізнес-план можна через портал Дія.

Мікрогранти надаються на покриття таких напрямів витрат:

  • придбання меблів, обладнання, необхідного для провадження господарської діяльності; закупівля ліцензійного програмного забезпечення, сировини, матеріалів, товарів та послуг, пов’язаних з виробництвом продукції (не більше 50% від суми мікрогранту);
  • послуги маркетингу та реклами (не більше 10% від суми мікрогранту);
  • оренду нежитлового приміщення (не більше 25% від суми мікрогранту);
  • оренду обладнання (не більше 10% від суми мікрогранту).

Отримати мікрогранти не можна якщо є: негативна ділова репутація; поточні податкові борги; фактичне перебування та провадження господарської діяльності на території, яка віднесена до зони бойових дій, тимчасово окупованій території України.

Консультують охочих за телефонами: 685 506, 685 522, або звернувшись на електронну адресу: [email protected]

Детальніше

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...