• Головна
  • Замовлення номерних знаків онлайн через Електронний кабінет водія
12:09, 17 березня

Замовлення номерних знаків онлайн через Електронний кабінет водія

Через три місяці, а саме 3 червня 2023 року, набуде чинності наказ МВС України від 17 січня 2023 року № 1, яким визначено механізм замовлення онлайн наявних у сервісному центрі МВС платних або безкоштовних номерних знаків.

Автовласники в декілька кліків зможуть обрати й забронювати бажану комбінацію номерних знаків в Електронному кабінеті водія та одразу оплатити, якщо було обрано платну комбінацію.

Упродовж 10 днів необхідно закріпити цей номерний знак в обраному сервісному центрі МВС під час реєстраційних дій з транспортним засобом.

Впровадження нового функціоналу стане черговим кроком у напрямі цифровізації, забезпеченні прозорого та зручного алгоритму отримання однієї з найбільш затребуваних послуг.

Філософія сервісних центрів МВС полягає в мінімізації суб’єктивного фактору - впливу посадової особи на прийняття рішення.

Станом на сьогодні:

-доступна перевірка наявних номерних знаків (платних та безкоштовних) онлайн: https://opendata.hsc.gov.ua/check-leisure-license-plates/;

-з використанням Електронного кабінету водія призначити та скасувати належного користувача ТЗ (визначити фактичного користувача автомобілем);

-здійснити обмін посвідчення водія із можливістю доставки поштовим зв’язком;

та багато інших корисних послуг, які можна отримати онлайн. Їх кількість і якість тільки збільшуватиметься.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС вФейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...