• Головна
  • Чому якісна металочерепиця користується високим попитом у тривалій перспективі?
Новини компаній
08:00, 16 березня

Чому якісна металочерепиця користується високим попитом у тривалій перспективі?

Новини компаній

Замислюєтесь над тим, щоб покращити зовнішній вигляд власного будинку та модернізувати експлуатаційні якості даху? В такому разі Вам варто купити металочерепицю. Не дивлячись на те що вказаний матеріал був винайдений у 60-х роках минулого сторіччя у Фінляндії, він до сьогодні зберігає за собою статус інноваційного та практичного дахового покриття, по багатьом показникам обходить інші аналоги.

Пересічні користувачі віддають перевагу цьому продукту через його естетичність та доступність у фінансовому плані, а професіонали обирають металочерепицю за її високу функціональність, надійність та зносостійкість.

Чому якісна металочерепиця користується високим попитом у тривалій перспективі? , фото-1

За якими показниками металочерепиця для даху відрізняється від інших будівельних матеріалів?

Процес виробництва продукту складний та багатоступінчастий. Відібрану сталь найвищої якості покривають спеціальною полімерною плівкою. Завдяки цій операції метал набуває антикорозійних властивостей (не ржавіє, як із зовнішнього, так і внутрішнього боку), стає пружним, пластичним, але водночас не піддатливим до впливу негативних атмосферних явищ.

Інакше кажучи, метало черепиця не боїться сильного вітру, зливи, граду. Готова конструкція надовго зберігає міцність та зовнішню привабливість. Експерти зазначають, що стандартний експлуатаційний термін покрівельного матеріалу подібного типу становить більше 50 років.

Причини, чому варто замовити металочерепицю

На фоні широкої товарної лінійки сучасних покрівельних матеріалів якісна металочерепиця вигідно виділяється цілим комплексом різнорідних технічних характеристик. Наприклад, демонструє високу зносостійкість та надійність у плані практичного застосування. Також треба зауважити, що вона:

  • Має невелику вагу, тому може використовуватись при побудові навісних конструкцій;
  • Демонструє мінімальне розширення під впливом високих температур, зберігає конструкційну цілісність, навіть в екстремальних умовах;
  • Підлягає подальшій механічній та декоративній обробці (в залежності від центрального дизайнерського задуму);
  • Швидко та легко монтується без використання спеціалізованого приладдя. Існує багато інструкцій по укладанню металочерепиці, але довіряти треба лише перевіреним рекомендаціям.

Продукт виготовляється згідно з діючими стандартами якості та сертифікатами безпеки. Виробники серйозно підходять до побудови технічного процесу, модернізують його з частою періодичністю, задля покращення якості сировини на виході.

Як вкладається якісна металочерепиця?

Чимале значення має висота хвилі покрівельного матеріалу, чим більше її розмір, тим жорсткішою буде готова конструкція. Завдання по монтажу даху краще доручити кваліфікованим спеціалістам, які чудово знають чинні будівельні норми та здатні заздалегідь об’єктивно оцінити усі ризики з метою їх якнайшвидшої ліквідації.

Примітним є той факт, що металочерепиця вкладається швидко, але відхилятися від технології монтажу не можна ні в якому разі, щоб заощадити власні часові ресурси та матеріальні кошти. Так під час укладання матеріалу необхідно використовувати спеціальну гідроізоляційну мембрану. Без неї дах буде функціонувати неправильно, що неодмінно відобразиться на загальному мікрокліматі в приміщенні.

Також пам’ятайте, що подбати про встановлення додаткових аксесуарів на даху (снігозахисту, водовідводів, т.п.) варто ще на етапі планування ремонтних робіт. За допомогою комплексного підходу Вам вдасться отримати якнайкращий результат, заощадивши гроші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...