• Головна
  • Роменські рятувальники отримали відзнаки МВС
фото
12:10, 15 березня 2023 р.

Роменські рятувальники отримали відзнаки МВС

фото

14 березня Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук та Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вручили рятувальникам державні нагороди та відзнаки МВС. Участь у заході взяв Голова ДСНС України Сергій Крук, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Пан Ягмур Ахмет Гюльдере.

Наряду з іншими рятувальниками ДСНС України відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства внутрішніх справ України отримали14 рятувальників Міжрегіонального центру швидкого реагування (м.Ромни): Ближченко Володимир, Бондар Олексій, Вовк Олександр, Воробйов Валерій, Гармаш Сергій, Давиденко Ірина, Детюк Валентин, Жарий Олександр, Кибальник Олександр, Ковалевський Павло, Ковган Вячеслав, Сорокіна Ольга, Шкуренко Денис, Кириленко Анатолій.

«Я хочу подякувати кожному та кожній, хто щодня рятує інші життя. Хто першим у найскладніших ситуаціях приходить на допомогу, хто долає вогонь та наслідки ворожих обстрілів, хто розбирає завали та евакуює мирних громадян, хто бере участь у розмінуванні. І навіть попри величезні виклики, наші рятувальники готові допомогти та допомагають дружнім країнам, яким довелось зіштовхнутися з лихом. Тому окремі слова вдячності надзвичайникам, які долучилися до подолання жахливих наслідків землетрусу у Туреччині і з честю виконали цю місію», – сказав Голова Верховної Ради України, звертаючись до рятувальників.

Загалом, за бездоганне служіння українському народові, зразкове виконання службових обов’язків, мужність і героїзм, виявлені в складних умовах загрози життю та здоров’ю, захист суверенітету й територіальної цілісності України, ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених бойовими діями, указами Президента України, розпорядженнями Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, наказом Міністра внутрішніх справ України цього дня нагороди отримали 50 рятувальників ДСНС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...