
09:06, 6 березня 2023 р.
З квітня у Сумах три школи розпочнуть навчання в офлайн-режимі
З 1 квітня ще три школи зможуть вийти на навчання в офлайн-режимі, адже завершуються ремонти в їхніх укриттях. До 1 вересня таких шкіл вже буде 20.
Про це повідомив під час ранкового стріму міський голова Сум Олександр Лисенко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:04
6 червня
15:49
5 червня
ТОП новини
Оголошення