• Головна
  • У СНАУ відбулося засідання Наглядової ради
16:08, 3 лютого

У СНАУ відбулося засідання Наглядової ради

На базі Сумського національного аграрного університету 3 лютого 2023 року відбулося засідання Наглядової ради в змішаному форматі.

Наглядова рада Сумського НАУ складається з 12 осіб. За період 2017 – 2022 років було проведено 10 засідань, у 2023 календарному році 03.02.2023 відбулося перше засідання. Серед присутніх голова Наглядової ради Юрій ЛУПЕНКО, народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО, директор ПП “Постіл” Петро ПОСТІЛ, генеральний директор ТОВ “Керамейя” Іван ТЕЛЮЩЕНКО, академік-секретар відділення зоотехнії Національної академії аграрних наук України Остап ЖУКОРСЬКИЙ. Інші члени доєдналися до засідання онлайн.

На порядку денному - звіт ректора Сумського НАУ, академіка НААН України Володимира ЛАДИКИ про результати діяльності СНАУ за 2022 рік.

Присутні обговорили проблемні питання функціонування університету в умовах військового часу, окреслили шляхи вирішення нагальних проблем і перспективи подальшої роботи. Народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО коментує: “Найважчий з часів нашої незалежності рік для держави, для університету. Ви його гідно пройшли. Вдячний Вам, Володимире Івановичу, за чітку стратегію і роботу. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю між Сумським НАУ і владою”

Наприкінці членів Наглядової ради ознайомили з матеріально-технічним забезпеченням університету: лабораторіями інженерно-технологічного факультету, Центром колективного користування, полігоном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...