![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
фото
10:17, 23 січня 2023 р.
За минулий тиждень піротехніки ДСНС на Сумщині виявили 5 вибухонебезпечних предметів, із них 3 знищили
фото
Впродовж минулого тижня піротехнічними підрозділами Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) на Сумщині виявлено 5 вибухонебезпечних предметів з яких 3 знищено. Серед них артилерійські снаряди різних калібрів та постріл від ручного протитанкового гранатомета.
Небезпечні знахідки були виявлені та території Охтирського та Роменського районів.
Загалом, у цьому році на Сумщині вже зафіксовано 9 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів.
Рятувальники наголошують, що вибухонебезпечні або схожі на них предмети вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях. Тому в таких випадках необхідно бути обережними, у жодному разі не чіпати предмет, схожий на боєприпас, а тим паче не намагатися його вилучити та перенести. Не користуватися поблизу засобами зв’язку. Треба: відійти на безпечну відстань, тим шляхом, яким прийшли (не менше 100 метрів), попередити про можливу небезпеку оточуючих та зателефонувати в оперативні служби за номерами «101» або «102»!
ГУ ДСНС України у Сумській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
live comments feed...