17:41
Вчора
У Бахмут, Торецьк, Нью-Йорк, на Херсонщину доправили засоби гігієни, турнікети, аптечки, медикаменти і багато іншого. Для розвідників - автомобіль. Про це повідомив голова Сумської ОВА.
Там зараз найгарячіше і найскладніше. Сил вам і витримки, наші хоробрі воїни.
Дякую волонтерам та благодійникам, які підтримують і допомагають наближати перемогу: фонду «Інноватор Хелп», компанії «Кока-Кола», «Енергоатом», "Віра з Україною", КМДА.
Благодійний проєкт триває, готуємо наступну партію допомоги для наших військових, долучайтесь!