Запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільний навчальний заклад (електронна черга в ДНЗ) в м. Суми

Управління освіти і науки Сумської міської ради повідомляє, що станом на 22.07.2013 року 40 ДНЗ міста (із них 6 НВК) внесено до Єдиної державної електронної бази з питань освіти в Сумській області розділу «Дошкільні навчальні заклади».

Єдина державна електронна база з питань освіти - це автоматизована система збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг зметою забезпечення потреби фізичних та юридичних осіб(згідно Положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 752).

Внесення даних про загальноосвітні заклади та органи управління освітою міста Суми до Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.11.2012 № 1345 «Щодо затвердження результатів експерименту з впровадження в загальноосвітніх закладах та органах управління освітою експерименту «ІСУО-2012», наказів управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 26.03.2013 № 259-ОД «Про структуру Єдиної державної електронної бази з питань освіти», від 11.06.2013 № 511-ОД «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти в Сумській області».

Даний експеримент викликаний актуальністю проблеми із влаштуванням дітей до дошкільних навчальних закладах в Україні, тому запровадження електронного обліку дітей, які підлягають влаштуванню до дитячого садка, дозволить сформувати максимально реальну чергу.

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму на сайті: dnz-reg.nz.ua. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Інформація про батьків потрібна для достовірності підтвердження даних дитини. Під час реєстрації дитини в електронній черзі батьки заповнюють форму заяви, у якій необхідно вказати достовірну інформацію, тому що подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно звернутися до керівника дошкільного навчального закладу з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг).Якщо заповнена батьками форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Проект електронної реєстрації дітей в ДНЗ вже сьогодні показує наступні результати:

 • Спрощена процедура обліку дітей дошкільного віку та зменшене навантаження з існуючих черг.

 • Рівний доступ всім батькам до інформації про ДНЗта до системи реєстрації дітей в ДНЗ.

 • Єдина захищена електронна база для обліку дітей дошкільного віку.

 • Працівники дошкільної освіти і батьки дітей мають можливість стежити за пересуванням дітей в електронній черзі.

 • Мінімізований людський вплив на порядок прийняття дітей в ДНЗ і відповідно зменшені корупційні ризики.

 • Освітні послуги підняті на новій рівень та підвищений іміджу органів управління як у регіоні, так і в очах громади.

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ вже реалізована у декількох регіонах України та у всіх містах і районах Дніпропетровської області. Співробітники органів управління освітою та батьки вже відмітили наступні переваги:

 • Електронна реєстрація в ДНЗ має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для всіх користувачів.

 • Зареєструвати дитину в ДНЗ батьки можуть, не прикладаючи великих зусиль та не виходячи з дому (через мережу Інтернет).

 • Інформація знаходяться в єдиній, захищеній, структурованій базі даних,доступ до якої залежить від наданих прав.

 • Проект швидко впроваджується під систему дошкільної освіти будь-якого регіону або міста.

 • Структура проекту є взаємопов’язаною та містить сторінки з ознайомчою інформацією про дошкільні заклади, їх адресні та контактні дані.

 • Проект має технічну підтримку з індивідуальним підходом до всіх користувачів, яка якісно надає відповіді на виникаючі питання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Спортивный журналист UA:СУМИ Александр Качанов в больнице. Об этом в фейсбуке сообщил Анатолий Поляченко. «Друзья! Сегодня утром случилась беда с Александром Качановым - у него инфаркт . головного мозга. Саша сейчас находится в палате интенсивной терапии в неврологии ЦГБ, он в сознании. но дышит в кислородной маске и находится под капельницами и под воздействием лекарств. Угрозы жизни, как сказали врачи. нет. У него недавно был Александр Елшанский, его про...
фото
У Сумах у рамках інформаційної кампанії “Ремінь або розтин” розмістили  шокуючу соціальну рекламу, яка спонукає українців користуватися ременями безпеки в авто. На 180 білбордах по Україні розміщене зображення чоловіка з синцями від ременя безпеки та інше його ж фото зі слідом від розтину. Автори реклами пропонують вражаюче порівняння, показуючи наслідки автокатастрофи для людини, яка не пристібається паском безпеки. Інформаційна кампанія розроблена в рамк...
фото
В конце мая по доброй традиции сотрудники Управления СБУ в Сумской области поздравили воспитанников Штеповского учебно-реабилитационного центра с праздником Последнего звонка. И хотя в этом году в заведении не было выпускных классов, праздник выдался не менее трогательным и насыщенным положительными впечатлениями и эмоциями. Концертная программа, подготовленная воспитанниками и педагогами, стала настоящим украшением мероприятия. Дети продемонстрировали кон...
фото+видео
В городском парке им. И.Кожедуба соревновались санитарные посты предприятий, учреждений и организаций. Традиционно мероприятие организовал отдел по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения. По словам начальника отдела по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Сумского горсовета Артура Петрова, цель данного мероприятия - отработать практические навыки в оказании домедицинской помощи пострадавшим, экстренной эвакуа...
фото+видео
Происшествие произошло в ночь с 21 на 22 мая на автодороге Н-12 «Сумы-Полтава». В городе Ахтырка инспекторы остановили автомобиль Volkswagen Golf, который двигался с техническими неисправностями. Во время проверки документов у водителя и проведения поверхностной проверки легковушки патрульные обнаружили несколько интересных находок. «В салоне автомобиля мы заметили предмет, похожий на охотничье ружье. Мое внимание сразу привлекло то, что ружье было без спе...
Общество
Кабінет міністрів схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року. Рішення про оновлення редакції правопису було ухвалено “з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм”. Нову редакцію розробила Українська національна комісія з питань правопису. За словами розробників, українці мають користуватись правописом, створеним на фундаменті української правопис...
фото
С 18 по 25 мая в Токио проходит Чемпионат мира по жиму лежа и классического жима лежа среди всех возрастных групп, сообщает сайт СумГУ. Студент Медицинского института (специальность "Спорт") Артур Залетов стал чемпионом мира 2019 по жиму штанги лежа среди юниоров в весовой категории до 93 кг с результатом 316 кг. Также Артур стал абсолютным чемпионом мира среди юниоров, а его результат 316 кг является новым рекордом мира.
Общество
Сервісні центри МВС нагадують про важливу вимогу до замовлення індивідуальних номерних знаків: останні не можуть бути тотожні або схожі за накресленням із номерними знаками, які видають (видавали) під час державної або відомчої реєстрації транспортних засобів в Україні. У випадку недотримання цієї умови, замовнику буде відмовлено в замовленні ІНЗ навіть після оплати їх виготовлення (оплата повертається). Переконайтеся, що бажаний макет ІНЗ не нагадує номер...
Общество
26 мая на озере Чеха состоится легкоатлетический пробег «Круг Чеха. Сумы 2019» с участием детей, взрослых, ветеранов, юношей, юниоров, человек с инвалидностью, в том числе передвигающихся на креслах колесных. Место встречи - спортивно-развлекательная зона на берегу озера. Регистраций с 08.30 до 09.30. Начало стартов - 10.00. Победителей в каждой категории ждут подарки и денежные вознаграждения. Категории и дистанции Спортсмены с инвалидностью: - на коляска...