Запровадження електронної реєстрації дітей в дошкільний навчальний заклад (електронна черга в ДНЗ) в м. Суми

Управління освіти і науки Сумської міської ради повідомляє, що станом на 22.07.2013 року 40 ДНЗ міста (із них 6 НВК) внесено до Єдиної державної електронної бази з питань освіти в Сумській області розділу «Дошкільні навчальні заклади».

Єдина державна електронна база з питань освіти - це автоматизована система збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг зметою забезпечення потреби фізичних та юридичних осіб(згідно Положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 752).

Внесення даних про загальноосвітні заклади та органи управління освітою міста Суми до Єдиної державної електронної бази з питань освіти здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29.11.2012 № 1345 «Щодо затвердження результатів експерименту з впровадження в загальноосвітніх закладах та органах управління освітою експерименту «ІСУО-2012», наказів управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 26.03.2013 № 259-ОД «Про структуру Єдиної державної електронної бази з питань освіти», від 11.06.2013 № 511-ОД «Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти в Сумській області».

Даний експеримент викликаний актуальністю проблеми із влаштуванням дітей до дошкільних навчальних закладах в Україні, тому запровадження електронного обліку дітей, які підлягають влаштуванню до дитячого садка, дозволить сформувати максимально реальну чергу.

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму на сайті: dnz-reg.nz.ua. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Інформація про батьків потрібна для достовірності підтвердження даних дитини. Під час реєстрації дитини в електронній черзі батьки заповнюють форму заяви, у якій необхідно вказати достовірну інформацію, тому що подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно звернутися до керівника дошкільного навчального закладу з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг).Якщо заповнена батьками форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Проект електронної реєстрації дітей в ДНЗ вже сьогодні показує наступні результати:

 • Спрощена процедура обліку дітей дошкільного віку та зменшене навантаження з існуючих черг.

 • Рівний доступ всім батькам до інформації про ДНЗта до системи реєстрації дітей в ДНЗ.

 • Єдина захищена електронна база для обліку дітей дошкільного віку.

 • Працівники дошкільної освіти і батьки дітей мають можливість стежити за пересуванням дітей в електронній черзі.

 • Мінімізований людський вплив на порядок прийняття дітей в ДНЗ і відповідно зменшені корупційні ризики.

 • Освітні послуги підняті на новій рівень та підвищений іміджу органів управління як у регіоні, так і в очах громади.

Електронна реєстрація дітей в ДНЗ вже реалізована у декількох регіонах України та у всіх містах і районах Дніпропетровської області. Співробітники органів управління освітою та батьки вже відмітили наступні переваги:

 • Електронна реєстрація в ДНЗ має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для всіх користувачів.

 • Зареєструвати дитину в ДНЗ батьки можуть, не прикладаючи великих зусиль та не виходячи з дому (через мережу Інтернет).

 • Інформація знаходяться в єдиній, захищеній, структурованій базі даних,доступ до якої залежить від наданих прав.

 • Проект швидко впроваджується під систему дошкільної освіти будь-якого регіону або міста.

 • Структура проекту є взаємопов’язаною та містить сторінки з ознайомчою інформацією про дошкільні заклади, їх адресні та контактні дані.

 • Проект має технічну підтримку з індивідуальним підходом до всіх користувачів, яка якісно надає відповіді на виникаючі питання.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
1122 просмотра в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
По случаю Дня Соборности Украины юных сумчан посвятят в казачата. Сегодня это гордое звание носить 150 воспитанников гимназии № 1. Кроме того, на базе данного учебного заведения состоится награждение оберегом «Серебряный трезубец с мечом» двух раненых бойцов - защитников Украины. Начало мероприятия запланировано на 13:00.
Новости компаний
Компания "SanAvto" предлагает пассажирские перевозки по направлениям Сумы-Днепр и Днепр-Сумы. Пользуясь услугами нашей компании, Вы получаете: 1. Комфортное обслуживание. 2. Бесплатный wi-fi в наших микроавтобусах. 3. Заказ билетов онлайн. "SanAvto" - путешествуйте с нами комфортно и надёжно! Заказ билетов по телефонам: +38 (0542) 78-17-21 +38 (099) 703-06-40
Общество
Намерзание конденсата на контактной сети вносит коррективы в движение електротранспорта. Троллейбусы могут курсировать с отклонениями от графиков движения (преимущественно в первой половине дня).
Общество
В правовом управлении прокомментировали ситуацию про поступление сумчанам от ПАО «Сумыгаз» квитанций на оплату за потребленный природный газ в квартирах, оборудованных плитой газовой при наличии централизованного горячего водоснабжения, пишет сайт мэрии. В таких платежках нормы потребления природного газа указаны в расчете 9,8 куб.м. в месяц на одного человека, что не соответствует законодательству. Начальник правового управления Олег Чайченко обращает вни...
Власть
Вчера, 21 января, в сумской мэрии, на площади Независимости, 2, в кабинете заместителя сумского городского головы Александра Журбы правоохранители провели обыск. По данным прокуратуры Сумской области, эти следственные действия были санкционированы судом. Обыск проводился в рамках уголовного производства по факту гибели младенца в лифте дома на улице Супруна, 32/1, пишет ST. Напомним, 2 января около 16:00 в первом подъезде вышеуказанного дома произошла траг...
Криминал
Прокуратурой Сумской области поддержано публичное обвинение в отношении бывшего сотрудника милиции, который лишил жизни своего коллегу. В ходе следствия установлено, что рота патрульной службы милиции особого назначения «Сумы» находилась в зоне проведения боевых действий на востоке страны. Событие произошло 28 февраля 2015 в г. Славянск Донецкой области. В тот день между двумя милиционерами возник спор, во время которого подчиненный из табельного оружия за...
адреса
Завтра, 22 января, некоторые улицы г. Сумы останутся без света. Плановое отключение света, по информации ПАО «Сумыоблэнерго», связано с выполнением ремонтных работ на воздушной линии электропередачи.
фото
20 января, в полночь, во время патрулирования Покровской площади, экипаж патрульных полицейских заметил подозрительного мужчину. Прохожий несколько раз менял направление движения, когда инспекторы двигались за ним. Общаясь с 55-летним сумчанином, стражи порядка увидели, что он очень нервничает и путается в собственном разговоре. В дальнейшем, при проведении поверхностной проверки патрульные обнаружили у него 6 метательных ножей кустарного изготовления с пр...
видео
После полуночи 20 января, на линию 102 поступило сообщение о том, что в одной из квартир многоэтажки на улице Нахимова длительное время плачет малолетний ребенок. Экипаж патрульных немедленно прибыл на место. Поднимаясь по лестнице, инспекторы слышали крики и плач ребенка. Двери в квартиру никто не открывал, зато крики и плач только усиливались. Понимая, что ситуация требует решительных действий, ведь неизвестно, что именно случилось с ребенком, полицейски...