17:41
Вчора
Нещодавно, пізно ввечері, на проспекті Курському охоронці порядку зупинили водія транспортного засобу Volkswagen Passat, який порушив правила дорожнього руху.
Під час спілкування у 22-річного керманича патрульні виявили ознаки сп'яніння. Від проходження огляду на місці зупинки чоловік категорично відмовився. Освідування він пройшов у закладі охорони здоров’я, де здав зразки біологічного середовища.
Висновок лікарів підтвердив керування водієм транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Інспектори розшукали чоловіка та склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
Водії, пам’ятайте, що від вашої відповідальності залежить життя і здоров’я учасників дорожнього руху.