![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
11:17, 19 грудня 2022 р.
У Сумах провели футзальний турнір серед військових
Футзальний турнір серед команд оперативно-тактичного угруповання "Суми" відбувся у Сумах, пише Суспільне.
Офіцер Вадим Мужичок розповідає: "Відбувається спортивний захід "Разом до Перемоги". Сьогодні в нас фінальні ігри з чотирьох команд які і визначать переможця".
13 команд були поділені на групи, у яких і визначились учасники другого етапу турніру. У ньому чотири переможці групового етапу зіграли по колу і визначили переможця та призерів турніру. Четверте місце у підсумку посіла команда Національної гвардії з Полтави. Третіми завершили турнір футзалісти з Державної служби з надзвичайних ситуацій з Сум. "Срібло" вибороли глухівські прикордонники.
Здобувши дві перемоги і зігравши внічию в останньому матчі турніру, кубок "Разом до Перемоги" здобули охтирські нацгвардійці. Восени охтирчани святкували перемогу у мініфутбольному турнірі, тепер здобули трофей на паркеті.
"Просто охтирчани найкращі. В Сумській області. Тому перемагаємо. У нас "Нафтовик" перемагає, і ми перемагаємо. Ми граємо практично однією четвіркою, без замін. І намагаємося, і виграємо", — розповідає капітан переможців турніру Іван.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
07:48, 21 липня
1
07:50, 21 липня
14:44, 22 липня
49
16:49, Вчора
762
live comments feed...