![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
Фото
16:18, 9 грудня 2022 р.
На Глухівщині поліцейські затримали чоловіка, який підірвав гранату посеред вулиці
Фото
Місцевий мешканець кинув гранату поблизу одного з продуктових магазинів. Від вибуху були пошкоджені два автомобілі. На щастя, постраждалих серед людей немає.
Як попередньо встановили правоохоронці, вчора близько 16 години 58-річний чоловік, перебуваючи біля продуктового магазину у с. Шевченкове Шосткинського району, кинув вибуховий пристрій, зовні схожий на гранату РГД-5. Від вибуху були пошкоджені два автомобілі, що були припарковані неподалік. На щастя, постраждалих серед людей немає.
Правопорушника слідчі затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство», у рамках якого встановлюють всі обставини події. Слідство триває.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...