![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
11:06, 9 грудня 2022 р.
На Сумщині рятувальники надали допомогу пацієнтам Глухівської міської лікарні
![На Сумщині рятувальники надали допомогу пацієнтам Глухівсь..., фото-1 На Сумщині рятувальники надали допомогу пацієнтам Глухівської міської лікарні, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
8 грудня о 14:03 до Служби порятунку 101, надійшло повідомлення про те, що, у зв’язку з відсутністю електропостачання на водозаборі, припинено постачання води до Глухівської міської лікарні у відділення гемодіалізу (штучне поза ниркове очищення крові). Така процедура необхідна людям, у яких не функціонують нирки, і є життєво важливою. Зі слів медиків для пацієнтів, які приїжджають сюди декілька разів на тиждень, пропустити один сеанс – значить померти.
Щоб забезпечити безперебійну роботу відділення гемодіалізу було залучено пожежну автоцистерну 10 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
Протягом робочого часу відділення гемодіалізу Глухівської міської лікарні рятувальники забезпечували його стабільну роботу. Завдання з підвозу води виконувалось до моменту повного відновлення водопостачання. Загалом рятувальниками здійснено підвезення 2,5 тонни води.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
15:55, 16 липня
15:55, 16 липня
live comments feed...