
фото
11:40, 1 грудня 2022 р.
В ніч на 1 грудня на Сумщині горів житловий будинок
фото
1 грудня о 02:05 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння житлового будинку по вул. Охтирська в с. Корабельське, Чернеччинської ОТГ. На виклик було направлено відділення чергового караулу 22-ї державної пожежно-рятувальної частини.
На момент прибуття рятувальників, вогонь охопив дерев’яну обрешітку покрівлі на площі до 10 кв. м, диван та речі домашнього вжитку. Існувала загроза поширення вогню на весь житловий будинок. Через сильне задимлення, вогнеборці працювали в апаратах для захисту органів дихання.
О 02:18 пожежу вдалося локалізувати, о 03:12 – повністю ліквідувати.
За попередніми даними, припустима причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.
Шановні громадяни, рятувальники вкотре звертаються до вас та закликають не нехтувати правилами безпеки під час обігріву свої домівок.
ГУ ДСНС України у Сумській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:39
Вчора
17:29
Вчора
16:10
Вчора
Як використовувати стелаж вдома: 7 креативних ідей
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:46, 10 лютого
10:46, 10 лютого
10:46, 10 лютого
10:46, 10 лютого
10:46, 10 лютого
live comments feed...