• Головна
  • У СНАУ відбулася Рада ректорів
фото
14:33, 24 листопада

У СНАУ відбулася Рада ректорів

фото

Нещодавно відбулося оновлення складу Студентської ради при Сумській обласній державній адміністрації. З цієї причини 24.11.2022 на базі Сумського національного аграрного університету відбулася позачергова Рада ректорів.

Серед присутніх:

Володимир ЛАДИКА - ректор СНАУ, Голова Ради;

Вікторія ГРОБОВА - директор Департаменту освіти та науки Сумської ОВА;

Юрій ХАРЛАМОВ - заступник директора Департаменту освіти і науки Сумської ОДА;

Владислав МАСЛОВ - начальник Сумського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України;

Сергій ЛУКАШ - директор Сумської філії ХНУВС;

Любов ПШЕНИЧНА - проректор СумДПУ ім. А.С.Макаренка;

Василь КАРПУША - ректор СумДУ;

Юрій НІКІТІН - в.о. ректора СОІППО;

Олександр КУРОК - ректор Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка;

● представники Студентської ради при Сумській обласній державній адміністрації.

Роботу вітальним словом розпочав Володимир Іванович ЛАДИКА: “Нещодавно була обрана Студентська рада. Сьогодні у нас відбувається важлива зустріч для подальшої комунікації та вибору методів співпраці між владою, закладами вищої освіти та студентським активом”.

Присутні шляхом обговорення виокремили 2 головних напрямки роботи: Добробати та “Пункти незламності”.

“Пункти незламності” - спеціалізовані місця в місті, де люди зможуть погрітися, зарядити девайси, попити чаю. У зимові часи існування таких обладнаних просторів надзвичайно важливе. Присутні на Раді ректорів роз’яснили мету їх функціонування і поставили перед студентським активом задачу - поширити інформацію про “Пункти незламності”.

Крім того, обговорили чергові волонтерські акції: допомога дітям, що є внутрішньо переміщеними особами, батьки яких є учасниками війни чи загиблими внаслідок бойових дій.

Разом з досвідченими ректорами закладів вищої освіти та керівниками адміністративних структур міста представники Студентської ради сформували структуру своєї роботи: волонтерська, культурна, спортивна, навчально-наукова.

Присутні підбили підсумки зустрічі та окреслили цілі на найближчий час. Керівники ЗВО та адміністративних структур міста наголосили на своїй підтримці Студентській раді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...