• Головна
  • Відеоспостереження у магазині. Чи допоможуть камери відеоспостереження у боротьбі з крадіжками?
Новини компаній
11:00, 24 листопада

Відеоспостереження у магазині. Чи допоможуть камери відеоспостереження у боротьбі з крадіжками?

Новини компаній
Відеоспостереження у магазині. Чи допоможуть камери відеоспостереження у боротьбі з крадіжками?, фото-1

У супермаркетах та невеликих магазинах часто мають місце крадіжки. На жаль, повністю викорінити це явище неможливо. Мінімізувати подібні ситуації допомагають ефективні камери відеоспостереження. Вони допомагають не лише знизити рівень крадіжки, а й покращити сервіс, оптимізувати облік товару та убезпечити відвідувачів та персонал від непередбачених небезпечних ситуацій.

Як відеоспостереження може захистити магазини від злодійства? Воно дозволяє охороні моніторити події, що відбуваються у торговому залі, на касах, складах та місцях перед входом до торгових точок.

На яких ділянках варто встановлювати обладнання?

Найкращі відеокамери спостереження для магазину, які пропонує офіційний постачальник відеоспостереження (Україна), встановлюють у трьох обов'язкових зонах.

1. Торгівельний зал. Для організації повноцінного спостереження тут достатньо трьох пристроїв, що мають високе розширення і широкий куток огляду. Їх необхідно монтувати в основних точках. До них належать місця, де немає можливості контролювати ситуацію візуально: між холодильниками, стінами, в арках та проходах. Також особливої ​​уваги вимагають вітрини з товарами, на які є підвищений попит. У них найчастіше спостерігається підвищене скупчення покупців. Не варто залишати поза увагою зони самообслуговування, де клієнти самостійно зважують та оплачують покупки.

2. Каси. Тут слід встановити пристрої з варифокальними об'єктивами. Вони дають можливість моніторити касові операції та передають чітку картинку, завдяки якій можна розглянути купюри та у разі виникнення спірних ситуацій швидко їх вирішити. У їхньому полі зору повинні бути монітори касирів, області для розрахунку, особи персоналу та клієнтів. Записи краще зберігати протягом тривалого періоду та на хмарному накопичувачі.

3. Складські та службові приміщення. Це варто зробити для контролю роботи співробітників, щоб легко виявити нечесних або недбайливих працівників. Крім того, це допоможе у віддаленому режимі контролювати товарообіг та швидко вирішувати спірні питання з постачальниками.

Встановлення відеокамер поза торговою точкою

Дізнавшись, як встановити відеоспостереження в магазині, потрібно розібратися з варіантами контролю прилеглої території. У цьому випадку обладнання має розташовуватися в наступних точках.

1. Вхід. Мінімально на кожен вхід та вихід має бути встановлена ​​одна камера. Крім того, слід організувати спостереження за осередками для зберігання особистих речей покупців, що допоможе організувати їх збереження, та у місцях упаковки покупок, де часто трапляються кишенькові крадіжки. Такий захід допоможе мінімізувати порушення законодавства та зберегти репутацію магазину.

2. Периметр будівлі. Обладнання на кутах будівлі виключає сліпі зони, що робить доступним запобігання можливим протизаконним діям з боку випадкових перехожих чи відвідувачів торгової точки. Для цього встановлюють пристрої з інфрачервоним підсвічуванням до 30 метрів та антивандальними властивостями.

3. Паркування. Монтаж камер тут потрібний з тією ж метою, що й по периметру будівлі. Це допоможе уникнути аварій та швидко вирішити спірні питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відеокамери спостереження для магазину #відеоспостереження #охорона #безпека #Viatec
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...