Мэр Сум написал Азарову письмо отчаяния (ТЕКСТ ПИСЬМА)

На своей странице в социальной сети градоначальник Сум Геннадий Минаев проинформировал граждан о своем решении написать письмо  Премьер-министру Украины Николаю Яновичу Азарову.

Мэр Сум пишет:

От безысходности и отчаяния решил написать письмо Премьер-министру Украины Николаю Яновичу Азарову.

Понимаю, что шансов мало, но нужно что-то делать, стоять на месте нельзя – только вперед! На сессию Сумского горсовета 31 июля 2013 года выносим проект решения о взятии кредитов под государственные гарантии на реконструкцию центрального канализационного коллектора, на решение транспортных проблем и проблем уличного освещения. Без кредитов видно, что уже никак! Винница пошла первой. Мы – за ней, другого выхода нет.

Текст письма со всеми дополнительными материалами:

Шановний Миколо Яновичу!

Завдяки державній підтримці в 2009 році були виділені кошти зі Стабілізаційного Фонду та частково профінансовані роботи по будівництву шляхопроводу по вулиці 20 років Перемоги в місті Суми, будівництво якого було законсервовано більше ніж 20 років. Виділення коштів здійснювалося у відповідності до вимог бюджетного законодавства шляхом співфінансування з міського та обласного бюджетів.

Так, на підставі договору на делегування повноважень щодо здійснення функцій замовника на добудову об’єкту в місті Суми від 23 червня 2009 року, укладеного між Міністерством регіонального розвитку та будівництва України та управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13.06.2009р. №544 було передбачено виділення коштів із Стабілізаційного фонду в сумі 13,0 млн. грн. Але, на превеликий жаль для територіальної громади міста Суми, Мінрегіонбуд виконав договірні зобов’язання лише в частині надходження 9,0 млн. грн.

Проте будівництво, дуже важливого для обласного центру об’єкту, було продовжено за рахунок міського бюджету − 15,2 млн. грн. та обласного – 1,6 млн. грн. Результатом цього стало введення в експлуатацію шляхопроводу довжиною 169 м та автомобільної дороги на 6 смуг руху довжиною 420 метрів (перша черга будівництва). Фотографічні матеріали додаються.

1
2
3
4
5
6
7
8

Також, частково були забезпечені житлом мешканці тих будинків, які потрапили в зону будівництва даного об’єкту. Витрати на придбання квартир, а також на виплати майнових та земельних компенсацій, склали понад 17,0 млн. грн. за рахунок виключно міського бюджету. Але досі залишається не відселеною родина, яка мешкає в будинку, розташованого безпосередньо поблизу із шляхопроводом. На сьогоднішній день цій родині необхідно надати п’ять квартир, з яких: дві – двокімнатні та три – однокімнатні на що необхідно приблизно 1,5 млн. грн. Вирішення питання придбання квартир без допомоги − для Сумської міської ради вже є непосильним.

Крім того, будівництво цього об’єкту необхідно продовжувати, адже експлуатація автомобільної дороги на 6 смуг руху, яка переходить у дорогу шириною в 2 смуги часто призводить до транспортних заторів та викликає не даремне занепокоєння за власну безпеку з боку учасників дорожнього руху.

9
10
11
12
13
14

У відповідності до розробленої проектно-кошторисної документації, слід збудувати ще 2,0 км автомобільної дороги, яка має велику соціальну значимість та являє собою завершення внутрішньоміського транспортного об’їзного кільця міста Суми.

13

Мета будівництва – розвантаження транспортних потоків центральної частини обласного центру. Вартість зазначених робіт складає 22,6 млн. грн.

Враховуючи значну вартість будівництва об’єкту та, зважаючи на його соціальну значимість, звертаюся до Вас від імені територіальної громади міста Суми, з проханням винайти можливість виділення з державного бюджету в поточному році коштів на завершення реконструкції автомобільної дороги – 13,3 млн. грн. та на придбання квартир мешканцям будинку, які потрапляють майже в зону будівництва – 1,5 млн. грн.

Як що це не можливо, то переконливо прошу Вас розглянути питання про надання місту Суми державних гарантій для реалізації проектів по розвитку транспортної інфраструктури міста, у тому числі на завершення даного проекту, побудови тролейбусних ліній і ліній освітлення по внутрішньоміському транспортному об’їзному кільцю та оновлення рухомого складу електротранспорту, на загальну суму 150 млн. грн. за рахунок кредитних коштів. Техніко-економічні обґрунтування та проектно-кошторисна документація усіх проектів є в наявності.

З повагою,

Сумський міський голова Г.М.Мінаєв.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Спортивный журналист UA:СУМИ Александр Качанов в больнице. Об этом в фейсбуке сообщил Анатолий Поляченко. «Друзья! Сегодня утром случилась беда с Александром Качановым - у него инфаркт . головного мозга. Саша сейчас находится в палате интенсивной терапии в неврологии ЦГБ, он в сознании. но дышит в кислородной маске и находится под капельницами и под воздействием лекарств. Угрозы жизни, как сказали врачи. нет. У него недавно был Александр Елшанский, его про...
фото
У Сумах у рамках інформаційної кампанії “Ремінь або розтин” розмістили  шокуючу соціальну рекламу, яка спонукає українців користуватися ременями безпеки в авто. На 180 білбордах по Україні розміщене зображення чоловіка з синцями від ременя безпеки та інше його ж фото зі слідом від розтину. Автори реклами пропонують вражаюче порівняння, показуючи наслідки автокатастрофи для людини, яка не пристібається паском безпеки. Інформаційна кампанія розроблена в рамк...
фото
В конце мая по доброй традиции сотрудники Управления СБУ в Сумской области поздравили воспитанников Штеповского учебно-реабилитационного центра с праздником Последнего звонка. И хотя в этом году в заведении не было выпускных классов, праздник выдался не менее трогательным и насыщенным положительными впечатлениями и эмоциями. Концертная программа, подготовленная воспитанниками и педагогами, стала настоящим украшением мероприятия. Дети продемонстрировали кон...
фото+видео
В городском парке им. И.Кожедуба соревновались санитарные посты предприятий, учреждений и организаций. Традиционно мероприятие организовал отдел по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения. По словам начальника отдела по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Сумского горсовета Артура Петрова, цель данного мероприятия - отработать практические навыки в оказании домедицинской помощи пострадавшим, экстренной эвакуа...
фото+видео
Происшествие произошло в ночь с 21 на 22 мая на автодороге Н-12 «Сумы-Полтава». В городе Ахтырка инспекторы остановили автомобиль Volkswagen Golf, который двигался с техническими неисправностями. Во время проверки документов у водителя и проведения поверхностной проверки легковушки патрульные обнаружили несколько интересных находок. «В салоне автомобиля мы заметили предмет, похожий на охотничье ружье. Мое внимание сразу привлекло то, что ружье было без спе...
Общество
Кабінет міністрів схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року. Рішення про оновлення редакції правопису було ухвалено “з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм”. Нову редакцію розробила Українська національна комісія з питань правопису. За словами розробників, українці мають користуватись правописом, створеним на фундаменті української правопис...
фото
С 18 по 25 мая в Токио проходит Чемпионат мира по жиму лежа и классического жима лежа среди всех возрастных групп, сообщает сайт СумГУ. Студент Медицинского института (специальность "Спорт") Артур Залетов стал чемпионом мира 2019 по жиму штанги лежа среди юниоров в весовой категории до 93 кг с результатом 316 кг. Также Артур стал абсолютным чемпионом мира среди юниоров, а его результат 316 кг является новым рекордом мира.
Общество
Сервісні центри МВС нагадують про важливу вимогу до замовлення індивідуальних номерних знаків: останні не можуть бути тотожні або схожі за накресленням із номерними знаками, які видають (видавали) під час державної або відомчої реєстрації транспортних засобів в Україні. У випадку недотримання цієї умови, замовнику буде відмовлено в замовленні ІНЗ навіть після оплати їх виготовлення (оплата повертається). Переконайтеся, що бажаний макет ІНЗ не нагадує номер...
Общество
26 мая на озере Чеха состоится легкоатлетический пробег «Круг Чеха. Сумы 2019» с участием детей, взрослых, ветеранов, юношей, юниоров, человек с инвалидностью, в том числе передвигающихся на креслах колесных. Место встречи - спортивно-развлекательная зона на берегу озера. Регистраций с 08.30 до 09.30. Начало стартов - 10.00. Победителей в каждой категории ждут подарки и денежные вознаграждения. Категории и дистанции Спортсмены с инвалидностью: - на коляска...