• Головна
  • Відбувся дебатний тур студентів “Circular Economy”
фото
10:49, 10 листопада 2022 р.

Відбувся дебатний тур студентів “Circular Economy”

фото

09.11.2022 у рамках проєкту “Rethink waste week” програми “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС”, що реалізується на базі Сумського національного аграрного університету протягом 7-11 листопада, відбувся дебатний тур студентів “Circular Economy”.

Загалом налічувалося 8 команд, між якими розподілили 4 теми для дискусії, при чому один з факультетів мав бути “за”, а інший - “проти”. Дебати відбулися за форматом Карла Поппера. Модератором виступила Людмила ВАРЕНИК. Суддівський склад: Ольга РОГОВЕНКО, Дарина ГРОМИЧЕНКО, Дар’я КРАВЧЕНКО.

Тож, підіб’ємо підсумки:

● 1 місце здобула команда інженерно-технологічного факультету;

● 2 місце посіли студенти будівельного факультету;

● 3 місце має команда факультету економіки та менеджменту.

Нагороду за найвлучніші аргументи під час дебатного туру отримала студентка будівельного факультету Ярослава ЖЕВНЯК. Учасниця ділиться враженнями: “Брала участь у дебатах уперше. На майбутнє для себе виокремила декілька факторів, що грають важливу роль на шляху до перемоги. По-перше, потрібно не боятися, не нервувати й поводити себе вільно й розслаблено. По-друге, необхідно правильно розподілити ролі першого, другого та третього спікерів між членами команди. Просто кайфуйте від атмосфери й здобутих знань. Особисто я дуже ціную цей досвід й отримала найяскравіші емоції від дебатного туру. Кожен учасник був по-різному крутий. Щиру вдячність хочу також висловити команді інженерно-технологічного факультету, що стала нашим опонентом, за напружений і веселий для кожного присутнього в залі дебатний тур”.

Дякуємо студентам, модератору, суддям та команді Офісу промоції, які долучилися до проведення дебатного туру “Circular Economy”. Сподіваємося, що кожен з Вас отримав незабутні емоції та враження!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...