• Головна
  • Як відбувається захист домівки віддалено та якісно
Новини компаній
11:15, 31 жовтня

Як відбувається захист домівки віддалено та якісно

Новини компаній

Система сигналізації відлякує злодіїв і забирає в них час, який вони могли б використовувати для пограбування. Ось чому сигнализация для дома харьков стала стандартом у новобудовах. Її можна встановити і в будинку, що вже експлуатується, причому зробити це можна швидко, навіть перед поїздкою у відпустку. Якщо інвестор поспішає і не хоче революції, то йому варто вибрати бездротову установку.

Система охоронної сигналізації також має дозволяти створювати 2-3 незалежні охоронні зони в приватному будинку. Завдяки цьому рішенню можна захистити кімнати на першому поверсі, коли мешканці сплять нагорі, залишити, наприклад, собаку в кімнаті з вимкненою сигналізацією, мати доступ до гаража без необхідності деактивувати всю систему. Розташування сповіщувачів повинно включати в зону спрацьовування потенційні місця, через які можливе проникнення в будинок — фасадні та мансардні вікна, головні та господарські двері, вхід у гараж та підвал.

Як працює бездротова та провідна сигналізація для охорони квартир

Кожна система охоронної сигналізації, незалежно від конфігурації окремих елементів, включає пульт управління, кейпад — клавіатуру для налаштування параметрів роботи установки і датчики, що реагують на події.

  • При спрацьовуванні сигналізації, наприклад, включається лампа з проблисковим маячком і сирена, а при необхідності подається сигнал тривоги екстренній службі.
  • Зв'язок між панеллю керування та окремими датчиками може здійснюватися по дротах або Wi-fi.

Дротовий монтаж вимагає підведення кабелів до всіх місць, де будуть встановлені компоненти системи, а подальша зміна їх положення буде клопіткою, що іноді потребує руйнування штукатурки. Свободу в розташуванні елементів охоронної сигналізації забезпечують бездротові пристрої, які «спілкуються» між собою за допомогою радіохвиль. У такому рішенні необхідно лише приєднати кабелі живлення до щита керування, сигналізаторів та виконавчих пристроїв, а інші елементи живляться від власного акумулятора.

Як відбувається захист домівки віддалено та якісно, фото-1

Підбір сигналізації для охорони домівки — як отримати допомогу

Додаткове налаштування системи дозволяє не тільки сигналізувати про порушення зони, що охороняється, але й інформувати про небезпеку пожежі, затоплення, витік газу або надмірного перепаду температури в результаті відключення опалення. У складних системах можна дистанційно керувати роботою різних пристроїв, наприклад, за допомогою телефону, або переглядати приміщення з камери під час поїздок на відпочинок.

Повідомлення про спрацювання сигналізації або інші події під час відсутності відбувається через мережу GSM після встановлення відповідної програми на мобільний телефон. Наприклад, при спрацюванні сигналізації на вибраний номер надсилається SMS із зазначенням причини тривоги (який датчик спрацював).

Сенсори для охорони будинку в системі «розумний дім»

Сигналізація може бути включена в систему розумного будинку, де всі установки управляються інтегрованим чином. Однією з основних функцій захисту від злому є імітація присутності. Автоматика, щоб спантеличити потенційних грабіжників, подбає про те, щоб створити враження, що в будівлі хтось є. Система нерегулярно або відтворюючи колишню поведінку домочадців, включає світло або навіть телевізор у різних кімнатах, включає лампи в саду в похмурий день, опускає жалюзі вночі. Однак це рішення вимагає ретельного планування та наявності установки, яку можна інтегрувати (сигналізація, рольставні, регульоване освітлення тощо).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...