• Головна
  • Центр УБД у Сумах надає соціальні послуги захисникам і захисницям
15:16, 7 жовтня

Центр УБД у Сумах надає соціальні послуги захисникам і захисницям

КУ «Центр учасників бойових дій» надає соціальні послуги захисникам і захисницям України, а також низці інших категорій.

Отримувачами послуг Центру УБД є добровольці Сил територіальної оборони, члени їхніх сімей, волонтери та члени їхніх сімей, а також члени сімей загиблих/померлих/зниклих безвісти захисників України з-поміж осіб, місце проживання яких зареєстровано у межах Сумської міської територіальної громади та які перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, в межах громади. Також звернутися до установи можуть особи без реєстрації місця проживання в громаді, але які працюють на підприємствах, в установах чи організаціях різної форми власності та сплачують податок з доходів фізичних осіб до бюджету громади.

Щодня з 8:00 до 17:00 в Центрі надають кваліфіковану допомогу юрисконсульт, психолог, соціальний працівник, а також фахівці з фізичної реабілітації (за рекомендацією лікаря).

За отриманням консультації щодо роботи Центру можна звертатися за телефоном: (050)1079453 або безпосередньо до установи: вул. Г. Кондратьєва, 165/71.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...