• Головна
  • Розбиті вікна в Охтирці замінять міжнародні фонди
14:01, 30 вересня 2022 р.

Розбиті вікна в Охтирці замінять міжнародні фонди

ACTED, International Committee of the Red Cross, People In Need, Товариство Червоного Хреста України долучаються до акції в Охтирці, пише Охтирська міська рада.

Ще ранньою весною команда Охтирської міськради розпочала напрацьовувати перші кроки співпраці з фондами, донорами, партнерами в напрямку відбудови нашого міста – це завдання дороговартісне. Місцевий бюджет на такі витрати не розрахований, тому місцева влада шукає альтернативні джерела фінансування по всьому світу. Бачимо за коментарями, що візити представників міжнародних організацій не всім подобаються, багато критики лунало стосовно «екскурсій» до розбомблених будівель. Розуміємо. Але, давайте будемо відвертими - без цього неможливо залучати інвестиції у місто і наше майбутнє.

На жаль, руйнацій майна дуже багато, ресурсів обмаль, бюджети благодійників не резинові, їхні критерії – жорсткі, а необхідні бюрократичні процедури затягують всі процеси. Так, темпи вирішення проблем не такі швидкі, як нам усім би хотілося, але треба зважати на екстремальні умови: війна відступила від нашого міста, але вона триває!

Раді, що сьогодні ми вже впевнено можемо заявити про конкретні справи. Локально вже розпочався процес скління вікон, на деяких об’єктах вікна вже замінено, а на інших пошкоджених будинках наразі проводяться заміри. Поступово будуть замінені всі вікна. Наголошуємо: не відразу, а поступово. Поставтеся, будь ласка, із розумінням і також приєднуйтесь до пришвидшення робіт.

Що Ви можете зробити?

Зареєструватися на «Е-платформі комунікації з Охтирською міською радою». Зробити це дуже просто за посиланням: http://epko.org.ua/.

Це значно спростить і, відповідно, форсує працю представників влади і фондів щодо встановлення фактів пошкодженого майна та відповідно - завершення робіт у подальшому.

Деякі охтирчани зі скепсисом поставилися до ідеї створення Е-платформи, але вона дала практичний результат. Для прикладу, за програмою адресної фінансової підтримки АCTED, з якою співпрацює команда міської ради, станом на сьогодні отримали допомогу у розмірі 6 600 гривень на одну особу більш ніж 1000 охтирчан. Заявки ще приймаються, тому – запрошуємо скористатися такою можливістю.

Продовжуємо докладати всіх зусиль, аби мешканці нашої громади змогли зайти в опалювальний сезон з цілими вікнами та відремонтованими дахами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...