• Головна
  • У СНАУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРОДОВОЛЬЧОЮ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ООН (ФАО)
фото
11:31, 29 вересня 2022 р.

У СНАУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРОДОВОЛЬЧОЮ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ООН (ФАО)

фото
У СНАУ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПРОДОВОЛЬЧОЮ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ООН (ФАО), фото-1

28 вересня 2022 року в стінах Сумського національного аграрного університету відбулася зустріч з делегацією Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), до якої ввійшли міжнародний експерт ФАО з програм розвитку Джозеф Астрелла, координатор проекту ФАО-ГЕФ Олександр Журавель, фахівець ФАО з питань грошової та ваучерної допомоги Дмитро Радко, виконавчий директор Асоціації сільських, селищних та об’єднаних громад України, імплементуючий партнер ФАО Наталія Ключник

До заходу долучилися представники влади, зокрема заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Тарас Савченко, директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр Маслак, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Олександр Бутирський, а також представники аграрного бізнесу та виконавчих органів територіальних громад.

Під час робочої наради учасники обговорили проблеми й виклики військового стану для аграріїв та методи їх подолання. Порушувалися питання забезпечення потреб посівного матеріалу, забезпечення кормами, упровадження ваучерів на 300 доларів США для ремонту та відбудови приміщень для утримання домашньої худоби, придбання рукавів для зберігання зерна. Крім того, активно обговорювали перспективи подальших проектів для забезпечення стабільної роботи аграрних підприємств Сумщини.

Під час ознайомчої екскурсії по Сумському національному агарному університету гостям представили центр колективного користування науковим обладнанням, тепличний комплекс, віварій, критий полігон та інші наукові та освітні об’єкти.

Наприкінці гості провели завершальну нараду з менеджментом університету, підбили підсумки зустрічі та визначили цілі для подальших проєктів, обговорили стратегію і хід виконання, поділилися враженнями від спільної роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...