• Головна
  • 70-річний спортсмен із Сумщини виборов срібло на Кубку світу зі скандинавської ходьби
17:44, 21 вересня

16-17 вересня в словацькому місті Штрба проходив Кубок світу зі скандинавської ходьби. На змагання приїхало 250 спортсменів із 8 країн світу.

Тростянецький спортсмен-ветеран Микола Лободін виступав у категорії 70+ на дистанції 10км. Пройшовши дистанцію за 1 годину 26 хвилин, у підсумку він фінішував на другій позиції, трохи відставши від переможця словака, пише SP.

“Враховуючи, що це був мій перший старт у цьому році й через війну якісно готуватись протягом року не було можливості, своїм виступом я задоволений. Тим паче, змагання проходили в горах, де старт був на висоті 600м над рівнем моря, а найвища точка траси на висоті 1350м і на старт довелося виходити “з колес” без акліматизації” – сказав Микола Лободін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію