• Головна
  • Переваги використання ОСБ-плити у порівнянні із деревом чи гіпсокартоном у спорудженні будинку чи реконструкції
Новини компаній
11:37, 21 вересня

Переваги використання ОСБ-плити у порівнянні із деревом чи гіпсокартоном у спорудженні будинку чи реконструкції

Новини компаній

Цей будівельний матеріал є сумішшю стружки з дерева та клейової суміші. Він є міцним, витривалим і легким. Але є у нього і переваги, особливо помітні під час порівняння властивостей найпоширеніших будівельних матеріалів, які схожі за властивостями та напрямками використання. Мова про дерево та гіпсокартонні плити. ОСБ плиты оптом в Киеве пропонує онлайн-магазин будівельних матеріалів VENBUD. Тут є всі різновиди ОСБ-плит від найміцніших та найтривкіших – ОСБ-3, до найпростіших моделей зразка ОСБ-1, що використовуються для виготовлення меблів.

Переваги використання ОСБ-плити у порівнянні із деревом чи гіпсокартоном у спорудженні будинку чи реконструкції, фото-1

Вартість і властивості

Якщо порівнювати ОСБ-плити із деревом та іншими натуральними матеріалами, то їх властивості не суттєво відрізняються як за міцністю, так і за витривалістю. Навіть більше – ОСБ-плити є суттєво стійкішими до вологи або механічних впливів. Водночас ціна на дерев’яні дошки і ОСБ-плити суттєво відрізняється на користь плит.

Помірніша ціна на гіпсокартон, але і тут у більшості випадків ОСБ матеріали є вигіднішими рішеннями. Більше порівняти вартість матеріалів та придбати ОСБ-плити можна у інтернет-магазині venbud.com.ua. Тут представлені всі поширені та актуальні моделі ОСБ-плит для використання у різних будівельних конструкціях та для різної мети.

Вага і міцність

У будівництві особливо цінується легкість, функціональність та міцність. Саме ОСБ-плити виграють як у дерев’яних дошок, так і у гіпсокартонових плит щодо ваги. Зберігаючи свою конструктивну міцність, вони можуть піддаватись серйозним навантаженням. Водночас вага самої конструкції, що створена завдяки використанню плит, суттєво легша, порівняно з гіпсокартоном чи цільними стінами з дерева.

Вогнетривкість

Дерево – матеріал, який горить. Тому звісно дерев’яні дошки не кращий спосіб облицювання, якщо ставити за мету вогнетривкість. Але ОСБ-плити мають клейову суміш, яка зазвичай просочується спеціальними домішками. Домішки надають плитам додаткової міцності під час виникнення вогню та за високих температур. Але звісно ОСБ-плита не може позмагатись із вогнетривкістю гіпсокартону.

Крихкість та витривалість навантажень

ОСБ-плити достатньо витривалі і порівняно з гіпсокартонними плитами не мають такої крихкості. Гіпс, навіть за якісного облаштування на зовнішній та внутрішній стороні, може розколюватись внаслідок особливостей гіпсової суміші. Водночас ОСБ-плити практично однакові за міцністю до механічних ударів, як і дерев’яні дошки.

Обираючи ОСБ-плити, можна з впевненістю говорити, що забудовник чи майстер купує легкий, міцний і витривалий до різноманітних навантажень матеріал, який використовують для будівництва та ремонту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...