• Головна
  • Медик із Сумщини отримала відзнаку акції «Герой-рятувальник року»
15:00, 20 вересня 2022 р.

Медик із Сумщини отримала відзнаку акції «Герой-рятувальник року»

Диплом лауреата Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» отримала завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення Тростянецької міської лікарні Тетяна Сидоренко, яка не залишала пацієнтів під час російської окупації міста.

Тетяну нагородили «За небайдужість і професіоналізм», пише Трибуна.

«Пологи доводилося приймати у бомбосховищі при світлі ліхтарів і свічок та без достатньої кількості води, адже всі комунікації були знищені внаслідок ворожих обстрілів», – йдеться у інформації Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Церемонія нагородження відбулася 16 вересня у Маріїнському палаці в Києві. Там відзначили українців, які проявили мужність, героїзм і самопожертву, рятуючи людські життя в умовах бойових дій під час повномасштабного російського вторгнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення