• Головна
  • Королівський аграрний університет Великобританії підтримує СНАУ
09:13, 16 вересня 2022 р.

Королівський аграрний університет Великобританії підтримує СНАУ

Королівський аграрний університет Великобританії надав фінансову підтримку Сумському національному аграрному університету для закупівлі енергетичного обладнання. Допомога реалізується в рамках програми «Університети- побратими», започаткованої Cormack Consultancy Group та університетами Великобританії.

Після вторгнення російський військ Великобританія є однією з країн, що надає найбільшу допомогу України. Британські заклади освіти не стоять осторонь цих процесів. Ще в квітні місяці була започаткована програма «Університети- побратими», метою якої є всебічна підтримка українських університетів їх британськими партнерами. Побратимом СНАУ по проекту є Королівський аграрний університет. Допомога університету здійснюється за різними напрямами. Так, двоє науковців з факультету економіки і менеджменту Ірина Скляр та Людмила Баценко отримали гранти на проходження стажування в цьому закладі освіти. Започаткована фандрайзингова програма підтримки СНАУ.

Цього тижня партнерський університет перерахував кошти для закупівлі твердопаливного котла для тепличного комплексу університету. В умовах військової агресії питання енергозбереження та забезпечення альтернативних джерел тепла належить до першочергових.

Довідково. Королівський аграрний університет (RAU), заснований в 1842 році, є першим сільськогосподарським закладом освіти в англомовному світі. Сьогодні це провідний спеціалізований університет, що забезпечує підтримку різних галузей сільського господарства. Покровителем університету є король Чарльз ІІІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...