• Головна
  • СНАУ увійшов до топ-100 ЗВО України, найбільш популярних серед вступників
15:39, 2 вересня 2022 р.

СНАУ увійшов до топ-100 ЗВО України, найбільш популярних серед вступників

Вступна кампанія 2022 року в самому розпалі (триває з 1 липня по 30 вересня). Станом на 29 серпня редакторами інформаційної системи “Вступ.ОСВІТА.UA” було сформовано рейтинг найпопулярніших закладів вищої освіти України. Головний критерій, що враховувався - кількість заяв від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання.

СНАУ посів 89 позицію. Важливо, що, незважаючи на війну й територіальну близькість до кордону з росією, нам вдалося покращити свої показники порівняно із вступною кампанією 2021 року. Наприклад, цього року до 29 серпня було подано 4608 заяв, а минулого - 4463. Серед найпопулярніших спеціальностей бакалаврського рівня освіти на основі ПЗСО можна виокремити 208 “Агроінженерія” (114 заяв), 201 “Агрономія” (170 заяв), 075 “Маркетинг” (82 заяви), 081 “Право” (120 заяв). Бажаними для абітурієнтів на магістерський рівень освіти на основі бакалаврату стали такі освітні програми: “Агроінженерія” (65 заяв), “Агрономія” (126 заяв), “Ветеринарна медицина” (82 заяви) .

Для унаочнення успішності вступної кампанії Сумського національного аграрного університету наведемо декілька статистичних даних стосовно вступників на бакалаврський рівень освіти на основі повної загальної середньої освіти:

• 492 абітурієнти встановили для СНАУ перший пріоритет;

• 18 абітурієнтів, що подали електронні заяви до СНАУ, склали один з предметів НМТ на максимальні 200 балів;

• 3 вступники, що подали електронні заяви до СНАУ, склали два предмети НМТ на 200 балів;

• одна абітурієнтка склала всі три предмети НМТ на максимальні 200 балів.

Колектив закладу чекає кожного абітурієнта 2022 у стінах Сумського національного аграрного університету й докладатиме всіх зусиль, щоб Ви отримали ґрунтовні знання та стали кваліфікованою й конкурентоспроможною частиною ринку праці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...