• Головна
  • На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних
14:35, 15 серпня 2022 р.

На Сумщині на одне вільне робоче місце претендує 19 безробітних

На ринку праці області суттєвим залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

Станом на 15 серпня поточного року, в середньому по області, на одне вільне робоче місце претендує 19 осіб. Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та її пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігається серед кваліфікованих робітників сільського господарства (на 1 вакансію претендує 91 особа), технічних службовців (59 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (58 осіб); представників найпростіших професій (36 осіб), службовців та керівників (22 особи).

У розрізі центрів зайнятості та філій найскладніше знайти роботу безробітним у Глухівській філії, де на 1 вільне робоче місце претендує 116 безробітних, Липоводолинській - 98 осіб, Великописарівській - 86 осіб.

Сьогодні роботодавці потребують кваліфікованих робітників з інструментом - 23% від заявлених вакансій, з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 22%, професіоналів - 17%, фахівців 11%, некваліфікованих працівників – 10%, працівників сфери торгівлі та послуг - 7%.

Серед 15727 зареєстрованих на 15 серпня безробітних, переважають працівники сфери торгівлі та послуг – 22%, робітники з обслуговування устаткування – 18%, представники найпростіших професій – 17%, фахівці – 10%, кваліфіковані робітники з інструментом – 9%, службовці та керівники – 8%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...