
фото
14:00, 19 липня 2022 р.
У Сумах 25-річний мотоцикліст потрапив у ДТП: водія шпиталізували
фото

Учора ввечері, близько 20 години 30 хвилин, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Троїцькій.
На місці автопригоди патрульні попередньо з’ясували, що 25-річний водій мотоцикла Loncin був неуважним, не стежив за дорожньою обстановкою, не впорався з керуванням, унаслідок чого відбулося перекидання транспортного засобу. Унаслідок ДТП мотоцикліст отримав тілесні ушкодження, з якими його шпиталізували до медичного закладу.
Для з’ясування всіх обставин події інспектори викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції.
Нагадуємо!
Рух із безпечною швидкістю — це не тільки дотримання всіх обмежень, встановлених правилами дорожнього руху. Це передусім коригування швидкості руху залежно від ситуації на дорозі. Безпечна швидкість — та, за якої у водія є можливість безпечно керувати автомобілем і контролювати його рух під час конкретних умов.
Шановні громадяни, закликаємо дотримуватися правил на дорозі!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:43
31 грудня 2025 р.
12:41
31 грудня 2025 р.
ТОП новини
Оголошення
13:27, Вчора
13:27, Вчора
13:27, Вчора
13:27, Вчора
13:27, Вчора