• У Сумах завершився Чемпіонат міста з пляжного футболу (ФОТО)
Фото
08:30, 8 липня 2013 р.

У Сумах завершився Чемпіонат міста з пляжного футболу (ФОТО)

Фото

У фінальному поєдинку команда «Олімпік-КомпСервіс» перемогла «ГазКвас» із розгромним рахунком 11:1.

У вихідні на території екстрім-пляжу Голубих озер фінішували матчі Чемпіонату міста з пляжного футболу. У змаганнях, організованих ФЦ «Барса», всього взяло участь 8 команд. Кожна змагалася достойно, але до фіналу дійшли найкращі.

За 3-4 місця змагалися команди «Red Bull» і «Прєобразоватєль», у фіналі – «Олімпік-КомпСервіс» і «ГазКвас».

Уболівальники спостерігали за безкомпромісною боротьбою команд за «бронзу». Перший тайм закінчився рахунком 0:0. Під час другої зустрічі гравці обох команд розпочали активну атаку суперника. Рахунок відкрив на користь «Прєобразоватєля» Моісеєнко Дмитро. Боротьба була запеклою до останніх хвилин. У підсумку, нагороди виборов «Прєобразователь» із рахунком 5:3.

У боротьбі за чемпіонство команда «Олімпік-КомпСервіс» із перших хвилин матчу почала стрімко атакувати опонента. Суперники встигали лише рахувати пропущені м’ячі. Їх після першого тайму було 5. Після другої уже було 7:0, але зі штрафного удару Ходос Юрій все ж таки зміг забити перший і останній гол від команди «ГазКвас». У останній частині поєдинку «Олімпік-КомпСервіс» лише підтвердив свою безкомпромісну перевагу та звання найсильнішої команди. Гра закінчилася з розгромним рахунком 11:1.

По завершенню змагань, організатори Чемпіонату привітали переможців і нагородили всіх учасників грамотами, медалями та кубками.

Особисті статуетки-нагороди в номінаціях «Найкращий голкіпер» отримав Дерев’янко Денис («Прєобразователь»), «Найкращий бомбардир» – Тюрін Олексій («Олімпік-КомпСервіс»).

«Велика подяка ФЦ «Барса», який створив спеціальний майданчик, організував Чемпіонат міста з пляжного футболу й дав можливість активно провести час. Тут ніхто не програв, всі учасники отримали задоволення від гри, масу драйву та адреналіну. Треба кожного літа організовувати подібні змагання для молоді. Я вважаю, що краще грати на свіжому повітрі в футбол, зміцнюючи своє здоров’я, аніж ходити з пивом і цигарками. Сподіваюся, що наступний турнір «Піщана Барса» буде не менш цікавим, адже наша команда вже подала заявку на участь у ньому», – поділився враженнями найкращий бомбардир турніру, капітан команди «Олімпік-КомпСервіс» Тюрін Олексій.

Фінальний матч став справжнім святом для учасників турніру та вболівальників. Усі отримали яскраві та позитивні емоції від нового, як для нашого міста, виду спорту.

ФЦ «Барса» й надалі продовжує організовувати різноманітні змагання: Кубок «Піщана Барса», жіночий турнір «Пляжні русалки», турніри дня «Дюна», веселі старти для всієї родини і т.д.

Свято футболу на піску триває. Активно відпочивай і вболівай разом із «Барсою»!

"Олімпік-КомпСервіс" - "ГазКвас" - 11:1 (Тюрін Олексій – 4, Бабинін Сергій – 3, Таран Роман, Кобушко Юрій, Глянько Олексій, Мікуловський Владислав - Юрій Ходос)

"Преобразоватєль" - «Red Bull» - 5:3 ( Моісеєнко Дмитро – 3, Харченко Вадим, Кравець Михайло - Панкратов Дмитро – 2, Михайлюченко Юрій.