• Головна
  • У Сумах збирають підписи за подовження часу роботи міського транспорту до 21:00
09:54, 20 травня 2022 р.

У Сумах збирають підписи за подовження часу роботи міського транспорту до 21:00

«Розширити час роботи міського транспорту до 21:00», - таке звернення зареєстрував Степан Чорнобаєв на єдиному сайті петицій.

«Починаючи з 18 травня 2022 року тривалість комендантської години у Сумах буде з 22:00 до 5:00. Враховуючи це, вважаю за потрібне, змінити графіки руху міського транспорту так, щоб останній рейс з кінцевих зупинок виконувався не раніше 21:00.

Коли комендантська година починалася з 21:00, комунальний транспорт останній рейс починав робити о 19:00, після чого місто, по суті, завмирало, хоча до комендантського часу ще залишалося 2 години. Дістатися додому ставало важко, а таксі коштує дуже дорого, особливо коли громадський транспорт перестає працювати і, відповідно, складати конкуренцію таксі.

Я розумію, що працівникам транспорту треба після закінчення зміни ще дістатися додому. Можна організувати їм підвозку додому службовим транспортом (що, зазвичай, і робиться), а також видати їм перепустки, які надають право переміщуватися по місту під час комендантської години. Це критична сфера міста, тому видача їм таких перепусток цілком виправдана.

Розширення часу роботи міського транспорту (як комунального, так і приватного) зробить можливою роботу і інших закладів до більш пізнього часу, і життя міста таким чином буде більш схожим на мирний час, економіка запрацює у більшому обсязі, що дуже важливо для всіх нас.

Також прошу проконтролювати роботу приватного міського транспорту, бо більшість маршруток о 18:00 закінчують свою роботу, не дивлячись на те, що у договорі у них прописана робота мінімум до 22:00. Вони і у мирний час не дуже дотримувалися своїх договірних обов'язків, а зараз тим більше», - йдеться в петиції, підтримати яку можна за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...