• Головна
  • Тримання під вартою із заставою майже у 200 тисяч гривень — у Сумах суд обрав запобіжний захід підозрюваному у держзраді
21:33, 11 травня 2022 р.

Тримання під вартою із заставою майже у 200 тисяч гривень — у Сумах суд обрав запобіжний захід підозрюваному у держзраді

Підозрюваному у державній зраді обрали запобіжний захід — тримання під вартою із визначенням розміру застави — 198 480 гривень. Про це 11 травня повідомили на сайті Зарічного районного суду Сум, пише Суспільне.

Йдеться про чоловіка, якого підозрюють у тому, що він збирав інформацію для передачі військовим Росії. За даними слідства він нібито вступив у злочинну змову із представниками РФ і передавав їм дані про військових ЗСУ та прирівняних до них осіб.

Рішення у справі не оскаржувалося та набрало законної сили. Наталя Науменко, прессекретарка прокурора Сумської області, повідомила, що під час дії воєнного стану до осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні злочинів, не можуть бути застосовані запобіжні заходи у вигляді особистого зобов’язання, особистої поруки, домашнього арешту та застави. Лише тримання під вартою. "Однак, при цьому, відповідно до ст. 183 КПК України, знову ж таки, зі змінами від 14 квітня 2022 року, слідчий суддя має право не визначити розмір застави. Тобто, 4 квітня, визначаючи підозрюваному в держзраді заставу, слідчий суддя діяв у межах КПК. Відтак у прокуратури на той час не було підстав для оскарження цього рішення", — наголосила Наталя Науменко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...