Охтирські поліцейські викрили чоловіка у незаконному зберіганні вибухонебезпечних предметів

Вибуховий пристрій, схожий на гранату РГД та запал до нього, а також 10 набоїв калібру 12.5 мм виявили працівники поліції. Виявлене вилучено, а за даним фактом відкрито кримінальне провадження.
Працівники поліції отримали інформацію про те, що 50-річний мешканець одного із сіл Охтирського району може зберігати вдома вибухонебезпечні предмети. У ході проведення слідчих дій інформація підтвердилася. У будинку чоловіка працівники поліції виявили вибуховий пристрій схожий на гранату РГД із запалом та 10 набоїв калібру 12.5 мм.
Зі слів чоловіка вказані предмети він знайшов наприкінці лютого, неподалік від села, де він проживає, в місці проведення боїв з окупаційними військами.
Все виявлене правоохоронці вилучили.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Сумської області