• Головна
  • Сумчани, які отримують субсидією, мають право обирати: користуватися в неопалювальний сезон субсидією або пільгою на оплату житлово-комунальних послуг
17:09, 4 травня 2022 р.

Сумчани, які отримують субсидією, мають право обирати: користуватися в неопалювальний сезон субсидією або пільгою на оплату житлово-комунальних послуг

Департамент соціального захисту населення інформує:

Наведемо приклади. Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір в неопалювальний період невеликий і доцільніше сплачувати за комунальні послуги з урахуванням пільги, то необхідно до департаменту подати заяву про припинення надання субсидії у зв’язку щодо бажання отримувати пільги. Переходити на пільгу можна з 1 травня, попередньо написавши заяву на припинення субсидії.

Заяву про припинення житлової субсидії та виявленням бажання отримувати пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна відправити поштою на адресу департаменту соціального захисту населення (40035, м. Суми, вул. Харківська, 35) або залишити в спеціальній скриньці в приміщенні департаменту (зразок заяви - https://dszn.smr.gov.ua/zrazki-zayavi-ta-deklaratsiyi-dlya-zhitlovoyi-subsidiyi).

Звертаємо увагу, що з початку опалювального сезону 2022-2023 років заявник може знову звернутись із заявою про призначення житлової субсидії та декларацією про доходи і майновий стан і отримувати житлову субсидію.

Телефони для консультацій: 788 - 888 (багатоканальний), 050-407-81-99, 050-407-80-02.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...