• Головна
  • Підйомники Львів для людей з особливими потребами
Новини компаній
11:20, 30 березня

Підйомники Львів для людей з особливими потребами

Новини компаній

Підйомники для людей з особливими потребами – це обов'язковий елемент правильної та комплексної адаптації будівель та територій. Підйомні платформи допомагають організувати простий і, головне, безпечний спуск та підйом на будь-яку висоту. Зараз вибір таких підйомників величезний: вертикальні та похилі, класичні та технологічні, для дому та громадських місць.

Щоб забезпечити інваліду на візку нормальне пересування важливо замовити надійне обладнання, зробити монтаж та своєчасне сервісне обслуговування.

Види підйомних платформ

Виробники підйомників для людей з особливими потребами пропонують величезний вибір варіантів. Моделі підйомників розрізняються за тими завданнями, які вони допомагають виконувати. Наприклад:

• Підйом вертикально на висоту забезпечать спеціальне обладнання, що за своїм принципом схоже з ліфтами. Пасажир на візочку (чи без допомоги, або за допомогою супровідника), потрапляє на платформу підйомника і рухається вертикально догори чи вниз, на потрібний поверх. Вертикальний підйомник допомагає швидко подолати поверхи та великі перепади висот.

• Для забезпечення мобільності пересуванні, допоможуть мобільні підйомники. Важливо знати, що це автономні універсальні пристрої. Вони стають помічниками там, де немає стаціонарних платформ, ліфтів тощо. Такі моделі також від знаються тим, що працюють від автономних систем. Мобільне обладнання реалізуються у вигляді пасивних (для управління потрібен супроводжуючий) та активних механізмів (стороння допомога не потрібна).

• Для подолання сходів є окремий вид підйомника, що дозволяє пересуватися під нахилом, долаючи підйоми не вертикально, а по діагоналі, розроблений спеціально для спуску та підйому сходами там, де немає ліфтів. Платформа закріплюється так, щоб не мішати користуванню сходами. Управляти механізмом можна у ручному чи автоматичному режимі.

Існують інші види підйомників, які можуть допомогти. Але вони менш мають попит.

Де найкраще замовити підйомник для інвалідів?

Люди, які мають проблеми з опорно-рухомою системою та прикуті до візочка, потребують нашої турботи. Та ліпша така турбота – надати людині можливість рухатися та пересуватися на свій розсуд. Підйомні платформи можуть це забезпечити.

Але, необхідно для цього встановлювати якісні конструкції, які будуть надійними та безпечними. Саме такі й пропонує вітчизняний виробник – компанія «Ліфтпортал». Його підйомники Львів для інвалідів https://lifty.com.ua/pidjomniki-dlya-invalidiv/ чудово зарекомендували себе у користувачів. А ще вони пропонуються за найдоступнішою ціною, щоб кожна людина з обмеженими мала змогу почуватися комфортно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...