• Головна
  • Безкоштовне навчання для 7-11 класів від DAR school
Партнерський матеріал
11:00, 21 березня

Безкоштовне навчання для 7-11 класів від DAR school

Партнерський матеріал

В умовах війни в Україні складно забезпечувати безперервний навчальний процес, особливо в очних школах, які щоденно страждають від обстрілів агресора. Вже більше мільйона дітей покинули свої домівки.

Загальноосвітня дистанційна школа DAR school продовжує навчати учнів 7-11 класів, надаючи повну та сучасну шкільну програму, завдяки повнюстю віддаленому формату, який був налагодженим ще давно. А тепер і запрошує до школи зовсім безкоштовно на час війни.

Приєднатися до навчання може кожна дитина, яка з різних обставин не має доступу до навчання: 

  • якщо ви були вимушені покинути рідне місто або навіть виїхати за кордон
  • якщо ваша школа постраждала і ви не розумієте, коли навчання буде відновленно
  • якщо ви все ще залишаєтеся в зоні бойових дій, але маєте інтернет в укритті та хочете навчатися

Школа DAR підтримає кожного та відкриє вільний доступ до своєї потужної онлайн-платформи, на якій зібрано безліч якісних відео-уроків та тестувать з різних предметів. Зараз дуже важливо не переставати вчитися, працювати та розвиватися, якщо ви маєте таку змогу. Тож подібна ініциатива має забезпечити наше нове покоління впевненістю у майбутньому та позитивним настроем. 

Щоб отримати доступ, потрібно перейти на сайт DAR school та знайти блок #STOPWAR, там можна залишити запит. А ще швидший доступ у комфортний для вас месенджер можно отримати за посиланням

Окрім знань, школа DAR намагається підтримувати школярів психологічно та відволікати від страшних новин. Саме для цього був створений Телеграм-канал #обDARовані, де учні школи отримують підтримку, додаткові корисні матеріали та відео та спілкуються один з одним. 

Продовжуємо навчатися та віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...