• Головна
  • СумДУ допомагає військовослужбовцям адаптуватися до цивільного життя
11:30, 18 червня 2013 р.

СумДУ допомагає військовослужбовцям адаптуватися до цивільного життя

Сумський державний університет спільно з правлінням Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців розпочали курси підвищення кваліфікації у рамках проекту «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям». Його реалізація вкотре стала можливою завдяки підтримці Міністерства соціальної політики України та Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

До середини серпня 30 звільнених та спланованих до звільнення військовослужбовців військових частин і установ Сумського військового гарнізону Сухопутних військ Збройних Сил України навчатимуться у СумДУ за напрямом «Економіка і підприємництво» та фаховим спрямуванням «Організація та управління підприємствами малого та середнього бізнесу». По завершенню навчання та захисту випускних робіт слухачі курсів отримають Свідоцтво державного зразка та сертифікати Мінсоцполітики України та ОБСЄ.

Голова правління Ресурсного та кар’єрного центру для звільнених військовослужбовців Олександр Коренчук наголосив, що основна мета проекту – забезпечити громадян цієї категорії необхідними знаннями у сфері бізнесу для подальшого працевлаштування: «Викладачі Сумського державного університету нададуть військовим  професійні та висококваліфіковані поради, які допоможуть їм швидко та легко адаптуватися до умов цивільного життя».

Упродовж останніх семи років університет співпрацює з Ресурсним та кар’єрним центром для звільнених військовослужбовців у рамках угоди з Координатором проектів ОБСЄ в Україні, що дозволяє активно розв’язувати наболілі соціальні проблеми цієї категорії громадян. Зокрема, за словами директора Центру післядипломної освіти СумДУ Тетяни Башук, ці курси сприяють розвитку у військовослужбовців сучасного мислення, вони стануть важливим етапом у соціальній та професійній їх адаптації до цивільного життя, допоможуть утвердженню відчуття впевненості у завтрашньому дні: «Під час курсів особлива увага приділятиметься практичній спрямованості навчального процесу та його належному методичному забезпеченню».

IMG_9324

 

IMG_9325

 

IMG_9336

 

IMG_9338

 

IMG_9357

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...