![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
12:03, 16 лютого 2022 р.
На Сумщині з палаючого будинку врятували людину
15 лютого о 23:01 на лінію екстреного виклику «101» надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку по вул. Вознесенська в м. Буринь. За викликом було направлено черговий караул 18 – ї державної пожежно-рятувальної частини.
На момент прибуття співробітників ДСНС спостерігалось сильне задимлення, а сам осередок горіння знаходився в середині будинку. Вогнем було охоплено меблі, ручі домашнього вжитку, стіни та стелю на площі до 30 кв. м, утворилась загроза подальшого поширення вогню на весь житловий будинок. Потрапивши в середину будинку, рятувальники виявили в коридорі власника будинку 1950 року народження, якому допомогли покинути небезпечну зону.
О 23:09 дану пожежу локалізували, о 23:20 – ліквідували. За попередніми висновками фахівців до загоряння призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Всього на місці події працювало 5 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Головне управління Державної служби України
з надзвичайних ситуацій у Сумській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
15:55, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...