• Головна
  • Засідання партнерства з інклюзивної зайнятості в Сумській області
фото
17:02, 2 лютого 2022 р.

Засідання партнерства з інклюзивної зайнятості в Сумській області

фото

Сьогодні, 02.02.2022 у форматі ZOOM-конференції відбулося перше засідання партнерства з інклюзивної зайнятості в Сумській області. Ініціаторами створення партнерства стали Сумська обласна державна адміністрація, Сумський обласний центр зайнятості, Сумський національний аграрний університет. Таке партнерства є частиною заходів запланованих в рамках реалізації проєкту Міжнародної організації праці «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного Трикутника Сумщини». Партнерство має на меті розвиватися та продовжувати своє активне функціонування і по закінченню проєкту, розширюючи напрями співпраці, включаючи нові перспективні сектори економіки, залучаючи інші громади Сумської області.

Учасниками засідання були представники Сумської обласної державної адміністрації, Сумського обласного центру зайнятості та їх філій в громадах, Сумського національного аграрного університету, заступники голів територіальних громад Глухова, Кролевця, Путивля, Есмані, Нової Слободи та представники Громадських організації партнерівпроєкту.

У вступному слові Тарас Савченко, перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації наголосив на важливості соціального діалогу та співпраці між громадами у сфері розвитку туризму в регіоні. Потужним каталізатором підприємницької активності в регіоні може стати Агенція регіонального розвитку Сумської області, яку також заплановано долучити до складу партнерства.

Під час зустрічі Володимир Підлісний, директор Сумського обласного центру зайнятості був обраний головою правління Партнерства; Олена Мельник, менеджер проєкту, керівник сектору міжнародних проєктів Сумського національного аграрного університету - заступником голови Партнерства. До складу правління Партнерства увійшли 13 осіб підписантів Меморандуму про партнерство та співпрацю з питань розвитку інклюзивного ринку праці в Сумській області. Наразі Партнерство налічує 29 осіб, що представляюсь сторони проєкту.

Учасниками було затверджено Положення про Партнерство з інклюзивної зайнятості. У ході засідання, менеджер проєкту, заступник голови Партнерства, Олена Мельник представила перші результат моніторингу виконання проєкту «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», наголосила на важливості залучення бізнесу до партнерства та обговорила з присутніми подальші плани реалізації Проєкту. Асистент менеджера проєкту Олександр Коваленко ознайомив присутніх з перспективними бізнес-проєктами, що були розроблені учасниками тренінгів Розпочни власний бізнес та закликав громади більш активно долучатися до підтримки підприємництва.

Підсумовуючи результати зустрічі Тарас Савченко висловив впевненість, що новостворене Партнерство, як і реалізація проекту в цілому сприятиме створенню робочих місць, підвищенню рівня самозайнятості населення Сумської області, формуванню нових туристичних об’єктів та маршрутів, що в свою чергу підвищить привабливість нашого регіону для залучення інвестицій в розвиток сільських територій, покращення рівня життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...